reklama

Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 10 marzec 2014, 13:03 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinpolicjakronika policyjna
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Kronika zdarzeń z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 3 do 10 marca

Pożar z popiołu

6 marca w Garwolinie na ul. Kleberga doszło do pożaru w wyniku którego spłonęła drewutnia oraz częściowemu uszkodzeniu uległ garaż i zaparkowany nieopodal samochód. Według wstępnych ustaleń pożar najprawdopodobniej mógł powstać od popiołu, który został wyniesiony do kontenera w pobliżu drewutni.
reklama


Wpadł - z suszem

5 marca w Garwolinie na ul. Kościuszki policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, poszukiwanego celem doprowadzenia do zakładu karnego. W trakcie kontroli osobistej funkcjonariusze ujawnili u mężczyzny woreczek z suszem roślinnym. Sprawę wyjaśniają policjanci z garwolińskiej komendy.

Rowerem po pijanemu

4 marca w Rudzie Talubskiej policjanci zatrzymali 60-letniego rowerzystę, który znajdując się w stanie nietrzeźwości (ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie) kierował rowerem po drodze publicznej. W trakcie dalszych sprawdzeń okazało się, iż ww nie stosował się do sądowego zakazu kierowania rowerami.

Pożar w Kacprówku

3 marca w Kacprówku (gm. Łaskarzew) z nieustalonych dotychczas przyczyn spaleniu uległ częściowo zawalony budynek drewniany.

KPP Garwolin/oprac. jd

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama