reklama

Trojanów: Z nożem na pracownika stacji LPG (video)

Opublikowano: 07 styczeń 2014, 11:12 Kategoria Aktualności
trojanównapadpolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Policjanci z Garwolina zatrzymali mężczyznę podejrzanego o napad na pracownika stacji LPG. Sprawca dążąc do kradzieży ugodził pokrzywdzonego nożem.  34-latek usłyszał już zarzuty, w tym ten najpoważniejszy - usiłowania zabójstwa.

Do napadu doszło w sobotnie popołudnie (4 stycznia). Do pomieszczenia stacji paliw LPG w Trojanowie wszedł mężczyzna, który zażądał wydania pieniędzy od pracownika. Spotkał się z odmową i wówczas napastnik ranił go nożem w szyję. Doszło pomiędzy nimi do przepychanki, która przeniosła się na zewnątrz. Tam sprawca wyrwał się pracownikowi i uciekł w nieznanym kierunku. Pokrzywdzony pracownik stacji trafił do szpitala, gdzie pozostał pod opieką lekarzy, według których jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

reklama


 

- O całym zdarzeniu informację otrzymali policjanci - pełniący służbę na drodze krajowej nr 17 mundurowi z ?drogówki?. W bezpośrednim pościgu zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu ryckiego, którego wygląd zbliżony był do rysopisu sprawcy, ponadto miał on ślady krwi na dłoniach i ubraniu ? relacjonuje asp. szt. Leszek Wielgosz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Mężczyzna, który w chwili zatrzymania miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie, trafił do policyjnego aresztu oczekując na dyspozycje prokuratora. Na podstawie materiału dowodowego, który zebrali policjanci, wczoraj usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa, rozboju oraz uszkodzenia ciała. Śledczy wnioskują o zastosowanie tymczasowego aresztu. Zatrzymany był już wcześniej notowany przez policję. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

KPP Garwolin/opr. Redakcja

Link do materiału video


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama