reklama

Gm. Sobolew: Beczka pełna marihuany

Opublikowano: 16 listopad 2013, 15:43 Kategoria Aktualności
łaskarzewsobolewnarkotykipolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjanci z komisariatu w Łaskarzewie zabezpieczyli 20-litrową beczkę pełną marihuany, którą zakopał pod ziemią 22-latek z Sobolewa.

Policjanci z komisariatu w Łaskarzewie w trakcie wykonywania swoich czynności służbowych dotarli do jednej z posesji w gminie Sobolew.  - Sprawdzając budynki gospodarcze zobaczyli porozwieszane siatki, które wedle doświadczenia funkcjonariuszy ze spraw narkotykowych, mogły służyć do suszenia konopi ? informuje asp. szt. Leszek Wielgosz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Przeczucia mundurowych okazały się słuszne. Po chwili znaleźli papierową kopertę z suszem roślinnym. Bardzo wnikliwie prowadzone przeszukanie doprowadziło do ujawnienia niecodziennej skrytki. - Po ziemią zakopana była 20-litrowa beczka wypełniona marihuaną. Do wyjaśnienia sprawy zatrzymany został mieszkający tam 22-latek. W policyjnym areszcie oczekuje na dalsze decyzje prokuratora ? uzupełnia rzecznik.

reklama


Za posiadanie środków odurzających przepisy przewidują karę pozbawienia wolności do 3 lat. Jeśli posiadanie tych środków dotyczy znacznej ilości ? kara pozbawienia wolności wzrasta do lat 10.

KPP Garwolin/opr. łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama