reklama

Po pierwszych kąpielach w basenie. Jutro wielkie otwarcie!

Opublikowano: 26 marzec 2013, 07:34 Kategoria Aktualności
basenaquaparktestowanie
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Choć oficjalnie obiekt nie został jeszcze otwarty, pierwsi mieszkańcy Garwolina skorzystali już z atrakcji "Garwolanki". Na basenie trwa wielkie "testowanie", a już jutro pływalnia otworzy swoje podwoje dla wszystkich. Na pierwszych klientów pracownicy będą czekać już od 6 rano. Tego dnia nie zabraknie niespodzianek.

Jedna z największych w ostatnich latach inwestycji w Garwolinie została zakończona. Do otwarcia obiektu można już właściwie odliczać godziny. Zanim jednak z basenu będą mogli skorzystać wszyscy, przez dwa dni pracownicy sprawdzają, jak nowy obiekt sprawdza się w konfrontacji z klientami. W roli "testerów" wystąpili już między innymi uczniowie garwolińskich szkół oraz mieszkańcy wyłonieni w facebookowym konkursie.

 

reklama


Wszyscy usatysfakcjonowani i zadowoleni z wodnych atrakcji. A jest ich sporo. Dla przypomnienia: basen sportowy, basen do nauki pływania, basen rekreacyjny z masażami wodnymi, gejzerami, rwącą rzeką, jacuzzi i 60-metrową zjeżdżalnią. Do tego sauna sucha i parowa. Dla tych, którzy bardziej niż wodę lubią wysiłek fizyczny - piętro niżej jest siłownia i sala fitness.

- Z racji tego, że jestem byłym sportowcem, szczególnie przypadł mi do gustu basen sportowy. Zadowolony jestem także z odwiedzin w saunie parowej. Wydaje mi się, że logistycznie oznakowania na basenie są dobrze zlokalizowane ? przyznał tuż po kąpieli w ?Garwolance? Jerzy Piesio, mieszkaniec Garwolina.

Tych, którzy nie mogą się już doczekać, aby zobaczyć wszystko na własne oczy i poczuć na własnej skórze, Centrum Sportu i Kultury zaprasza już w najbliższą środę - 27 marca, od godziny 6.00 rano. Spośród wszystkich, którzy pierwszego dnia odwiedzą "Garwolankę" zostaną rozlosowane nagrody. A to tylko jedna z niespodzianek przygotowanych na ten dzień.

jd

fot. łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama