reklama

Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 25 marzec 2013, 09:29 Kategoria Aktualności
kronika policyjnaKPP Garwolinpolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Kronika zdarzeń z terenu powiatu garwolińskiego od 18 do 25 marca

Potrącił leżącego na jezdni
Dziwny przebieg miał wypadek w Pogorzelcu (gm. Maciejowice), do którego doszło 19 marca. Według wstępnych ustaleń policjantów, 35-letni kierowca volkswagena najechał na leżącego na jezdni 26-latka. Pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Okoliczności tej sprawy wyjaśniać będą w prowadzonym postępowaniu policjanci z komisariatu w Łaskarzewie.

Uderzył w ogrodzenie

23 marca w Woli Rębkowskiej kierujący osobową toyotą z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas drogi, a następnie na chodnik i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji oraz drzewo. Kierowca został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał pod opieką lekarzy. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z garwolińskiej komendy.

reklama


Po (nie)jednym głębszym

W minionym tygodniu policjanci na terenie powiatu garwolińskiego zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców samochodów oraz dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Bilans uzupełnia osoba niestosująca się do sądowego zakazu kierowania pojazdami.

Jednym z kierowców na podwójnym gazie był 28-letni mężczyzna. Do swojej mazdy wsiadł mają prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Prosto do zakładu karnego

W ostatnich dniach policjanci z komisariatu w Łaskarzewie zatrzymali dwie osoby, które trafiły prosto do zakładu karnego. 18 marca w Trzciance w ręce mundurowych wpadł 33-latek. Pięć dni później na terenie gminy Sobolew zatrzymano 57-letniego poszukiwanego. Z kolei 19 marca w Puznówce funkcjonariusze ujęli 26-letnią kobietę, której poszukuje warszawska prokuratura.

KPP Garwolin/oprac. łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama