reklama

Gmina Łaskarzew: Świętowail Złote Gody

Opublikowano: 13 grudzień 2012, 08:35 Kategoria Aktualności
godygmina łaskarzew
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Sześciu parom z gminy Łaskarzew Prezydent RP przyznał medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Podczas Złotych Godów nie zabrakło życzeń, lampki szampana, prezentów i tortu.

Pary zaproszono wczoraj do odnowionej sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Łaskarzewie. ? Wasza rocznica może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęliście w ciągu wszystkich lat waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienie radosnych chwil oraz rozwiązywanych problemów ? mówiła przewodnicząca rady gminy Justyna Boratyńska.

 

reklama


Życzenia jubilatom składali także wójt gminy Marian Janisiewicz, jego zastępca Hanna Cichecka, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Magdalena Wojdyga, radni, pracownicy urzędu oraz proboszcz miejscowej parafii ksiądz Edmund Szarek. ? To podniosła i ważna chwila. Kto by pomyślał kiedy stawaliście przed ołtarzem, że przeżyjecie razem 50 lat. Wasza służba sobie nawzajem i rodzinie powinna być przykładem dla każdego z nas i fundamentem budowania rodziny ? zaznaczał kapłan.

Na uroczystość Złotych Godów w urzędzie zjawiła się połowa jubilatów: Stefan i Jadwiga Głaszczkowie z Kacprówka, Henryk i Helena Mądrzy z Bud Krępskich oraz Marianna Wasilka z Nowego Pilczyna, u boku której tym razem zabrakło męża Władysława. Pozostali odznaczeni: Jerzy i Mirosława Błachnio, Józef i Marianna Popiołkowie, Henryk i Janina Zięcinowie z Lewikowa.

łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama