reklama

Areszty za narkotyki

Opublikowano: 10 grudzień 2012, 13:46 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinpolicjanarkotyki
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Tymczasowy areszt zastosował sąd wobec dwóch mieszkańców powiatu garwolińskiego, u których miejscowi policjanci ujawnili narkotyki. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące mężczyźni spędzą w zakładzie karnym.

Kilka dni temu policjanci podczas przeprowadzonej kontroli na terenie Garwolina ujawnili u 19-letniego mężczyzny dziewięć woreczków foliowych z zawartością białego proszku ? prawdopodobnie amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych garwolińskiej komendy policji do wyjaśnienia i dyspozycji prokuratora. W sobotni poranek w trakcie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez innego 19-latka garwolińscy ?kryminalni? ujawnili woreczki z suszem roślinnym. Mężczyzna również został zatrzymany do dyspozycji prokuratora. Sąd zastosował wobec mężczyzn tymczasowy areszt w związku z posiadaniem, wprowadzaniem do obrotu i udzielaniem środków odurzających.

Za udzielanie innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej albo posiadanie grozić może kara pozbawienia wolności do lat 3, natomiast za wprowadzenie do obrotu ? 10 lat.

reklama


KPP Garwolin

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama