reklama

Niedziela z Mikołajem w CSiK

Opublikowano: 07 grudzień 2012, 11:00 Kategoria Aktualności
MikołajkiCSiKTruchtacz.pl
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Przedstawienie, co prawda nie o Świętym Mikołaju, ale też z czerwonym akcentem. Wspólne tworzenie ozdób choinkowych i ubieranie świątecznego drzewka. Bieg w mikołajkowych czapkach i filmowe popołudnie w Kinie ?Wilga. Przed nami Mikołajkowa Niedziela.

Dla najmłodszych i tych nieco starszych dzieci oraz ich rodziców Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie przygotowało kilka propozycji na najbliższą niedzielę. Już o 11.00 na sali widowiskowej będzie można obejrzeć spektakl przygotowany przez Teatr O!Mamy. Specjalnie dla dzieci na scenie wystąpią dorośli, opowiadając historię o Czerwonym Kapturku (wstęp wolny). O 16.00 w Kinie ?Wilga? zostanie wyświetlony film 3D ?Renifer Niko ratuje brata?, a o 17.00 w kawiarence Domu Kultury rozpoczną się świąteczne warsztaty. W ?Fabryce Mikołaja? będą przygotowywane przeróżne ozdoby choinkowe, którymi później dzieci udekorują choinkę na głównym holu Domu Kultury. Tego dnia nie zabraknie oczywiście Świętego Mikołaja, który dla wszystkich grzecznych dzieci będzie miał słodkie niespodzianki.

Mikołajkowo, na sportowo

reklama


Mikołaj pojawi się także na Zarzeczu, gdzie o 14.00 rozpocznie się Bieg Mikołajkowy? ostatnia szansa w tym roku na wspólne bieganie z Truchtaczami. Mimo że zima już zawitała, atmosfera będzie na pewno gorąca. Będzie świątecznie i kolorowo. - Do udziały w biegu jak zawsze zapraszamy nie tylko dorosłych zawodników, ale także dzieci. Trasa i kategorie wiekowe będą identyczne jak podczas biegów rozgrywanych w ramach Grand Prix Ziemi Garwolińskiej. Jak zawsze stawiamy nie tylko na zdrową rywalizację, ale przede wszystkim na dobrą, wspólną zabawę. A żeby było weselej tym razem, zamiast tradycyjnych medali, każdy uczestnik otrzyma czapkę Mikołaja ? mówi Michał Kopik, prezes klubu Truchtacz.pl.

Laureaci poszczególnych kategorii otrzymają także pamiątkowe dyplomy. Dla wszystkich będzie wielkie ognisko z pieczonymi kiełbaskami oraz gorąca herbata. Biegi dla najmłodszych rozpoczną się o godzinie 14.00. Dzieci będą miały do pokonania trasę od 300 do 1200 metrów ? w zależności od wieku. Dorośli wystartują pół godziny później ? dystans około 6 km. Biuro zawodów będzie czynne od godziny 13.30, ale zapisu można dokonać także przez Internet.

Link do zapisów - tutaj

oprac. jd

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama