reklama

Wypadek z udziałem motocyklisty

Opublikowano: 21 maj 2024, 12:34 Kategoria Aktualności
motocyklpolicjawypadekgarwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Garwolińscy policjanci ruchu drogowego prowadzili czynności na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Lubelskiej w Garwolinie. W zderzeniu motoroweru z osobówką kierowca jednośladu trafił do szpitala na badania. Policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Dzisiaj (21.05) nad ranem doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem na ulicy Lubelskiej w Garwolinie. Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie o godz. 7:50. Na miejscu policjanci ustalili, że nastolatek kierujący motorowerem yamaha poruszał się ulicą Lubelską w kierunku centrum miasta. Do zderzenia doszło, kiedy kierująca samochodem osobowym marki alfa romeo wyjeżdżała z ulicy Rataja. Kierująca nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu jednośladem. W wyniku zdarzenia kierowca motoroweru trafił do szpitala. Po badaniach został zwolniony do domu.

Pamiętajmy, że kierujący pojazdem, zbliżając się do skrzyżowania, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pojazdowi poruszającemu się po drodze z pierwszeństwem. Na skrzyżowaniu równorzędnym należy ustąpić pierwszeństwa nadjeżdżającemu z prawej strony, a podczas skrętu w lewo – także jadącemu z kierunku przeciwnego na wprost lub skręcającemu w prawo.

reklama


KPP Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama