reklama

Ze strażackiej kroniki

Opublikowano: 13 maj 2024, 16:05 Kategoria Aktualności
kronika strażackastrażPSP
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Kronika Zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie zaistniałych od 6 do 12 maja.

 

Zalana piwnica

reklama


7 maja. Po godz. 8 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zalanej piwnicy w miejscowości Oziemkówka. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wypompowaniu wody z piwnicy. W akcji trwającej ponad jedną godzinę udział brał jeden pojazd ratowniczo - gaśniczy.

Wypadek w Damianowie

8 marca. Po godz. 18 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Damianów, w którym brał udział jeden samochód osobowy. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora w pojeździe. W akcji trwającej ponad cztery godziny udział brały dwa pojazdy ratowniczo - gaśnicze.

Zdarzenie w Chrominie

10 maja. Po północy do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Chromin, w którym brał udział jeden samochód osobowy. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu, oświetleniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora w pojeździe. W akcji trwającej ponad dwie godziny udział brały trzy pojazdy ratowniczo - gaśnicze.

Pożar poszycia

11 maja. Przed. godz. 14 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze poszycia leśnego w miejscowości Wilga. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu palącego się poszycia. W akcji trwającej jedną godzinę udział brał jeden pojazd ratowniczo-gaśniczy.

12 maja. Po godz. 21 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze poszycia leśnego w miejscowości Wilga. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu palącego się poszycia. W akcji trwającej ponad jedną godzinę udział brał jeden pojazd ratowniczo-gaśniczy.

KP PSP Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama