reklama

Poznajcie wszystkich radnych. Jednego wskazał… los

Opublikowano: 08 kwiecień 2024, 13:02 Kategoria Aktualności
wybory
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 4 min.

Publikujemy nazwiska wszystkich radnych 14 samorządów miejskich i gminnych powiatu garwolińskiego. W gminie Łaskarzew o objęciu mandatu zdecydowało… losowanie. Najmłodszym radnym w powiecie zostanie Mateusz Pawelec z Łaskarzewa.

Tak było w okręgu wyborczym nr 6 (Izdebno, Izdebno-Kolonia, Aleksandrów). O mandat ubiegali się Piotr Purgal (KWW Marka Ziędalskiego) oraz Dawid Paziewski (KW Ruch Naprawy Polski). Obaj uzyskali po 67 głosów. To oznaczało, że o tym, który z nich zostanie radnym zadecydowało losowanie. Po godz. 2 więcej szczęścia sprzyjało Piotrowi Purgalowi i to 38-latek został radnym.

Najmłodszym radnym w powiecie jest Mateusz Pawelec. Nowy radny Łaskarzew (KWW Dla Rozwoju Łaskarzewa) ma 25 lat.

reklama


Poniżej składy rad miasta i gmin kadencji 2024-2029

Gmina Garwolin

Kinga Konopacka, Jerzy Kowalski, Grzegorz Kot, Karolina Pyza, Magdalena Skwarek, Albert Zawadka, Jarosław Chmielak, Waldemar Krupa, Tadeusz Gora, (KWW Gmina Garwolin Nasze Miejsce), Elżbieta Wielgosz, Marek Kot (KKW Trzecia Droga), Magdalena Mikulska (KWW Powiatowe Forum Samorządowe), Arkadiusz Cichecki, Hanna Zielińska-Czub, Agnieszka Koronka (KWW Razem dla Gminy Garwolin).

Gmina Borowie

Dariusz Świętulski, Katarzyna Rogala, Maria Szczypek, Monika Serzysko, Marcin Mazurek (KKW Trzecia Droga), Marzena Nowak, Elżbieta Rybicka, Krzysztof Kowalski, Marcin Chilkiewicz, Alicja Szaniawska (KWW Wiesława Gąski), Jarosław Świątek, Karol Bogusz, Daniel Król, Marcin Bombiński (KWW Razem dla Przyszłości Borowia), Aneta Sowa (KW PiS).

Gmina Górzno

Danuta Włodarczyk, Wiesław Dybcio, Tomasz Trzpil, Krzysztof Skwarek, Łukasz Łączyński, Marzena Skrajna, Ewelina Mika, Radosław Błażejczyk (KW PiS), Tomasz Chmielak, Wioleta Błażejczyk, Mariusz Gałązka (KKW Trzecia Droga), Tomasz Gazda, Sławomir Mikulski, Robert Pieniak (KWW Uninianki), Monika Kałaska (KWW Moniki Justyny Kałaska).

Gmina Łaskarzew

Marzena Getka, Monika Markowska, Wojciech Zackiewicz, Anna Zackiewicz, Jerzy Rękawek, Maciej Wróbel, Teresa Kondej, Jacek Wysocki, Marzena Boratyńska, Piotr Purgal, Jacek Komorniczak (KWW Marka Ziędalskiego), Mateusz Zięcina, Gabriel Wasilka (KW Stowarzyszenie Centrum Integracyjno Animacyjne), Grzegorz Grudzień, Józef Rulak (KW Ruch Naprawy Polski).

Miasto i Gmina Maciejowice

Paweł Nakonieczny, Stanisław Mańkowski, Jacek Łoskot, Jan Cichecki,  Stanisław Brzeziński, Jarosław Dziubak, Piotr Piros, Edward Kondeja, Elżbieta Sękulska, Adam Gliwka, Witold Sitnik, Mariola Pokorska, Halina Wójcikowska (KWW Tomasza Kwiatkowskiego Nasza Gmina Maciejowice), Rafał Guba, Marek Paciorek (KW PiS).

Gmina Miastków Kościelny

Jerzy Borkowski, Tomasz Szubiński, Damian Baran, Marcin Zając, Janusz Szostak, Stanisław Odziemczyk, Karol Kuśmierczyk, Danuta Belka, Zbigniew Włodarczyk, Sławomir Frelik, Monika Łubian, Barbara Salamonik, Janusz Moreń, Barbara Wielgosz (KWW Razem dla Gminy), Aleksandra Kosiorek (KWW Aleksandry Kosiorek).

Gmina Parysów

Irena Rękawek, Andrzej Frelek, Agnieszka Boruta, Janusz Belkiewicz, Małgorzata Zawadzka, Ireneusz Błażejczyk, Aleksandra Szczegot, Marek Gac, Anna Sadowska, (KWW Bożeny Kwiatkowskiej), Katarzyna Szeląg, Agnieszka Getler, Marek Bogusz, Agnieszka Zgódka, Marzena Barcikowska, Stanisław Woźniak (KW PiS).

Miasto i Gmina Pilawa

Tomasz Gałat, Krzysztof Gawryś, Dorota Niemiec-Jóźwicka, Marek Andrzejczyk, Jarosław Paradowski, Radosław Parzyszek, Marcin Zawadka, Radosław Pyza, Radosław Wojno, Marek Saganek, Krystyna Pawłowska, Konrad Gano, Agnieszka Piętka (KWW Albiny Łubian), Grzegorz Zakrzewski (KKW Trzecia Droga), Anna Kędziorek (KW PiS).

Gmina Sobolew

Adam Dziubak, Krystian Błażejczyk, Tomasz Bieńko, Jarosław Wiśnioch, Marta Kobus, Damian Mirowski, Piotr Dudziński, Jan Krupa, Grażyna Lewandowska, Anna Wiśnioch, Anna Sowa, Mirosław Śliz  (KWW Razem dla Gminy Sobolew), Karolina Chmielak, Mariusz Nitka, Tomasz Cieśla (KWW Zgoda to Przyszłość).

Gmina Trojanów

Katarzyna Bany, Stanisława Mądra, Tomasz Cieślak, Zbigniew Król, Artur Zduniak,  Witold Zalech, Krzysztof Liszewski, Paweł Nosowski, Bożena Łukasik, Ewelina Aletańska (KW Spokojna Wieś), Mateusz Michalczyk, Tomasz Jana, Mariusz Wiśniewski, Witold Samoraj, Anna Cienkowska (KWW Sprawiedliwość i Zaangażowanie)

Gmina Wilga

Kamil Szczepański, Paweł Skroński, Grzegorz Aniszkiewicz, Paweł Witak, Krzysztof Zagrodzki, Zbigniew Głowala, Agnieszka Lacek (KWW Bogumiła Głaszczka), Krzysztof Lenarcik, Grzegorz Traczyk, Daria Gazda, Marcin Gontarz, Dariusz Parol, Elżbieta Kowalczyk, (KWW Łączy nas Gmina), Piotr Garbaczewski (KKW Trzecia Droga), Bożena Zarzembska (KWW Aktywni dla Gminy).

Miasto i Gmina Żelechów

Dariusz Kosyra, Krzysztof Zaczek, Elżbieta Polak, Michał Bogusz, Grzegorz Michalik, Michał Celej (KWW Krystyny Wieczorkiewicz), Łukasz Sadurski, Mariusz Rodak, Elżbieta Paziewska, Hubert Sergiel (KWW Anet Kiliszek Przyjazna Gmina), Krzysztof Kowalski, Andrzej Dziubak, Kamil Jędrzejewski, Maciej Mucha (KW PiS), Wojciech Łysiak (KWW Łukasza Bogusza).

Miasto Garwolin

Piotr Piesiewicz, Krystian Jończyk, Robert Pielak, Tomasz Wielgosz, Grażyna Makulec, Jan Paziewski, Zbigniew Winek, Marek Mikulski, Andrzej Ostolski, Marek Łagowski, Marcin Kępka, Zofia Kęder, Barbara Wilczek (KWW Marzeny Świeczak), Robert Kuźbida, Robert Pstrąg (KWW Zjednoczeni-Garwolin).

Miasto Łaskarzew

Monika Marciniak, Piotr Kaczmarek, Agnieszka Szczypek, Mateusz Pawelec, Izabela Janisiewicz, Krzysztof Pietrzak, Tomasz Paszkowski, (KWW Dla Rozwoju Łaskarzewa), Krzysztof Dudek, Konrad Grudzień (KWW Razem dla Łaskarzewa), Dariusz Sadkowski, Włodzimierz Paziewski (KWW Dla Łaskarzewa), Paweł Kliczek, Fryderyk Głowacki,  (KW PiS), Wojciech Gąska (KW Stowarzyszenie Centrum Animacyjno Integracyjne), Marek Agnieszczak (KWW Łaskarzew Moje Miasto).

Pierwsze sesje nowej kadencji odbędą się na początku maja. 

Łukasz Korycki


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama