reklama

29-latek kradł na budowie

Opublikowano: 30 marzec 2024, 07:52 Kategoria Aktualności
kradzieżpolicjapułtuskgarwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w chwili popełniania przez nich przestępstwa. Wspólnicy z terenu budowy dokonali kradzieży różnych metalowych elementów konstrukcyjnych, powodując straty w wysokości 10 tysięcy złotych. Za kradzież grozi im kara do 5 lat pobawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku realizując własną informację zatrzymali dwóch mężczyzn na gorącym uczynku kradzieży metalowych elementów konstrukcyjnych z terenu budowy przy ul. Tysiąclecia w Pułtusku. Złodzieje wpadli w ręce mundurowych kiedy wyniesiony łup umieścili w zaparkowanym nieopodal pojeździe.

Straty zostały wycenione na kwotę 10000 złotych. 29-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego i jego 39-letni wspólnik pochodzący z powiatu wołomińskiego usłyszeli zarzut kradzieży metalowych elementów, za co grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama


W pojeździe, którym sprawcy przyjechali i pozostawili w pobliżu miejsca przestępstwa, przebywał ponadto poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotów, celem odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności.

KPP Pułtusk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama