reklama

Zbliża się otwarcie sezonu na Farmie Iluzji. Sprawdź, jakie nowości czekają cię w tym roku

Opublikowano: 03 kwiecień 2024, 08:21 Kategoria Aktualności
farma iluzjitrojanówgarwolin
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Już niedługo Farma Iluzji startuje z sezonem letnim. Nadchodzący sezon niesie dużo nowości, między innymi Pokaz Trójmagiczny, strefę Fantasy oraz kolejne atrakcje. Przedpremierowe otwarcie parku zaplanowane jest już na 6 i 7 kwietnia, a wszyscy odwiedzający wchodzą za połowę ceny biletu. W ten sam weekend odbędzie się także dzień otwarty do nauczycieli.

Poznajcie Farmę Iluzji

Edukacyjny park rozrywki Farma Iluzji to magiczne miejsce, w którym zabawa łączy się z nauką. To także pierwszy w Polsce park tematyczny osadzony w świecie iluzji. Farma Iluzji znajduje się w Mościskach w gminie Trojanów, w odległości 80 km od Warszawy oraz Lublina. Na powierzchni 6 ha park oferuje ponad 70 atrakcji, różnorodne animacje dla dzieci oraz pokazy magiczne najsłynniejszych polskich iluzjonistów.

reklama


Otwarcie sezonu

Przedpremierowo Farma Iluzji otwiera się dla gości już 6 kwietnia. Z tej okazji przez cały weekend bilety wstępu będą obniżone o 50%. Oprócz dostępu do wszystkich atrakcji oraz nowości parku, na gości czeka także cały dzień animacji, w tym wielka premiera Farmików oraz występ mistrza sztuki iluzji Macieja Pędy.

Oficjalne otwarcie sezonu nastąpi natomiast tydzień później, czyli 13 kwietnia.

Weekend otwarty dla nauczycieli

W weekend 6-7 kwietnia Farma Iluzji organizuje także akcję dni otwartych dla nauczycieli szkół podstawowych i przedszkoli. W ramach wydarzenia każdy nauczyciel, który zgłosi chęć udziału w dniu otwartym, wejdzie na teren parku całkowicie za darmo wraz z jedną osobą towarzyszącą. Uczestnicy zwiedzą park wraz z nowościami sezonu i będą mieli okazję zapoznać się z ofertą wycieczek grupowych oraz otrzymają prezenty. Zgłoszenie należy wysłać poprzez stronę Farmy Iluzji.

Co nowego?

Nadchodzący sezon przyniesie dużo nowości. Farma Iluzji otwiera Smoczą Przystań z największą w Polsce poduchą wodną oraz Zagajnik Wyobraźni.  Na gości czeka również odsłona kilku atrakcji związanych z iluzją, w tym m.in. Multiplikator i Kręcioszek. Premierę będą miały Farmiki, które poprowadzą tematyczne zabawy i animacje dla dzieci. Park szykuje też prawdziwą gratkę dla fanów świata Harry’ego Pottera, czyli Pokaz Trójmagiczny.

Kalendarium wydarzeń

Najważniejsze wydarzenia na Farmie Iluzji z nadchodzącym sezonie

 • Wielka Majówka (27 kwietnia - 5 maja) - ponad tydzień zabawy dla całej rodziny: Wielkie Grillowanie, pokazy kowbojskie, wyzwania z Farmusiem, występy magików, wielka parada maskotek oraz odwiedziny Kici Koci
 • Dzień Mamy na Farmie Iluzji (26 maja) - zabawy z Leśnymi Duszkami oraz iluzjonista Damian Spętany. Każda mama otrzyma tego dnia słodką niespodziankę
 • Weekend Dziecka (30 maja - 2 czerwca) - świętowanie Dnia Dziecka połączone z oficjalnym otwarciem Strefy Ochłody, wodne zabawy, Hawajskie Disco oraz Piana Party
 • Festiwal Sztuki Iluzji (6-7 lipca) - największe święto sztuki magicznej w kraju. Wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny iluzji, m.in. Łukasz Grant, Wojciech Rotowki, Damian Spętany, Maciej Pęda i Kacper Mysiorek
 • Urodzinki Farmusia (27-28 lipca) - zabawy z Farmusiem i Iluzją, wielkie show na scenie oraz tort urodzinowy
 • Sierpniówka (15-18 sierpnia) - roztańczone zabawy z Farmusiem, eksplozja kolorów, odwiedziny Kici Koci i Piana Party

Wycieczki zorganizowane

Farma Iluzji zaprasza zarówno gości indywidualnych, jak i wycieczki szkolne. W ramach zwiedzania oprócz nielimitowanego dostępu do wszystkich atrakcji park zapewnia 90 minut spędzonych z dedykowanym przewodnikiem oraz szereg programów rozszerzających. Młodsze grupy mogą wziąć udział w Akademii Zuchów, zajęciach z elementami harcerstwa i survivalu. Dodatkową atrakcją jest Laboratorium Farmusia, czyli warsztaty chemiczne. Dla najstarszych uczniów stworzono pakiet W świecie Faraonów - połączenie zwiedzania wystawy muzealnej wraz z dreszczykiem emocji w postaci Grobowca Faraona.

Więcej szczegółów dostępnych na stronie: https://farmailuzji.pl/

Dane kontaktowe:

 • Adres: FARMA ILUZJI, Mościska 9, 08-455 Trojanów
 • Strona www: farmailuzji.pl
 • Facebook: Farma Iluzji
 • Instagram: Farma Iluzji
 • Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Telefon: 25 753 40 20 lub 537 048 534

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama