reklama

Dzierżawa na skwerku: Zgłosiły się trzy firmy

Opublikowano: 22 luty 2024, 15:28 Kategoria Aktualności
garwolinskwer solidarnościprzetarg
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Trzy lokalne firmy z doświadczeniem w branży gastronomicznej zgłosiły się do przetargu na dzierżawę budynku na Skwerze Solidarności. – Wszystkie to firmy lokalne z bogatym doświadczeniem w branży gastronomicznej  – mówi sekretarz miasta Cezary Tudek.

Przetarg został ogłoszony w styczniu przez burmistrz Garwolina. Jego przedmiotem jest dzierżawa 65-metrowego budynku w samym centrum miasta. Ponadto dzierżawą objęty jest teren wokół budynku na Skwerze Solidarności.

Termin nadesłania ofert minął dzisiaj. Chętne do 10-letniej dzierżawy są trzy firmy. - Wszystkie to firmy lokalne z bogatym doświadczeniem w branży gastronomicznej. Oferenci przedstawili także oferty organizacji wydarzeń kulturalnych. W najbliższych dniach te oferty zostaną poddane ocenie – mówi sekretarz miasta Cezary Tudek. Cena wywoławcza miesięcznego czynszu była ustalone na poziomie 5 tys. zł. Wszyscy chętni zaproponowali przynajmniej taką kwotę.

reklama


W kryteriach oceny ofert po 45% zajmuje oferowana cena czynszu oraz plan wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Pozostałe 10% to ocena doświadczenia.

Zwycięzcę przetargu poznamy w przyszłym tygodniu.

łk

fot. UM Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama