reklama

Narkotyki trzymał w słoiku

Opublikowano: 18 styczeń 2024, 12:22 Kategoria Aktualności
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

W ostatnich dniach policjanci z Pilawy oraz funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego garwolińskiej komendy prowadzili czynności w stosunku do trzech osób, podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Jedna z nich odpowie za udzielanie substancji psychotropowych w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Za to przestępstwo grozi kara do nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu (13.01) policjanci z Pilawy, wykonując czynności we współpracy z Komisariatem Policji III w Kielcach, przeszukali pomieszczenia zajmowane przez 31-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli słoik, w którym znajdowały się środki odurzające w postaci marihuany.

Dwa dni później (15.01) około godz. 18:30 policjanci z Pilawy na jednej z ulic miasta zatrzymali 41-latka z narkotykami. Mężczyzna miał przy sobie amfetaminę. Nazajutrz (16.01) kryminalni z Garwolina w trakcie przeszukania mieszkania 33-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego zabezpieczyli kolejne narkotyki oraz urządzenia służące do ich porcjowania, takie jak waga elektroniczna i woreczki z zapięciem strunowym tzw. dilerki.

reklama


Wszyscy mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania narkotyków. 33-latek odpowie dodatkowo za udzielanie innej osobie substancji psychotropowych w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Za to przestępstwo grozi kara do nawet 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Garwolin

fot. arch.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama