reklama

Walczą o tytuł Miss Województwa Mazowieckiego

Opublikowano: 15 marzec 2023, 10:39 Kategoria Aktualności
miss województwa mazowieckiegogmina łaskarzewgmina garwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Trzy mieszkanki powiatu garwolińskiego walczą o awans do finału Miss Województwa Mazowieckiego. Na Natalię Korycką ze Starego Pilczyna (gm. Łaskarzew), Karolinę Trzpil z Garwolina oraz Karolinę Zalech z Niecieplina (gm. Garwolin) można głosować do 16 marca.

Konkurs Miss Województwa Mazowieckiego jest wydarzeniem, którego zadaniem jest wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności. Wybory te pełnią funkcję pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego ogólnopolskiego Konkursu Piękna Polska Miss. Konkurs wieńczy gala finałowa, na której zostanie wybrana najpiękniejsza mieszkanka Mazowsza oraz m.st. Warszawa.

Udział w konkursie pozwala na spełnienie marzeń. Dla wielu dziewcząt jest szansą na zrealizowanie swoich ambicji, życiowych planów, a także początkiem kariery w świecie reklamy czy modelingu.

reklama


W gronie 194 kandydatek, które zakwalifikowały się do półfinału konkursu są trzy mieszkanki powiatu garwolińskiego. To 19-letnia Natalia Korycka ze Starego Pilczyna (gm. Łaskarzew), 19-letnia Karolina Trzpil z Garwolina oraz 21-letnia Karolina Zalech z Niecieplina (gm. Garwolin).

Sześć kandydatek z największą ilością głosów otrzyma bezpośrednio awans do finału konkursu. Głosowanie trwa do 16 marca 2023 (czwartek) do godz. 14:00. Szczegóły głosowania na plakatach poniżej.

red.

fot. Miss Województwa Mazowieckiego

miss korycka

misstrzpil

 

miss zalech


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama