reklama

Łaskarzew: Narkotyki w samochodzie 25-latka

Opublikowano: 07 marzec 2023, 13:03 Kategoria Aktualności
policjaKPP GarwolinnarkotykiŁaskarzew
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjanci z posterunku w Łaskarzewie zatrzymali 25-letniego mieszkańca Piaseczna. Kierujący bmw ukrył w pojeździe amfetaminę, tabletki ecstasy oraz mefedron. Podejrzany usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze patrolowo-interwencyjni z posterunku w Łaskarzewie w godzinach nocnych na ulicy Kolejowej skontrolowali pojazd, którym kierował 25-letni mężczyzna. W trakcie kontroli okazało się, że mieszkaniec Piaseczna posiada przy sobie woreczki, w których mogą być nielegalne substancje. W samochodzie mężczyzny policjanci zabezpieczyli także tabletki i zawiniątka foliowe z białymi kryształkami.

 

reklama


- 25-latek trafił do policyjnego aresztu. Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci wydziału kryminalnego. Analiza wykazała, że zabezpieczone substancje to amfetamina, mefedron oraz MDMA. Po zgromadzeniu materiału dowodowego 25-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności - informuje podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

KPP Garwolin/oprac. red.

fot. ilu.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama