reklama

Podczas kontroli wyrzucił marihuanę

Opublikowano: 01 marzec 2023, 14:48 Kategoria Aktualności
garwolinmarihuananarkotykipolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Garwolińscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli drogowej wyrzucił zawiniątko z marihuaną. Policjanci narkotyki zabezpieczyli, a 34-latek trafił do policyjnej celi. Mężczyzna już usłyszał zarzut. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po godz. 15 na ulicy Narutowicza w Garwolinie policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli toyotę. Kierujący wysiadł z auta i licząc na to, że nikt nie zauważy, wyrzucił zawiniątko z suszem roślinnym. Zachowanie 34-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego nie umknęło uwadze policjantów.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ulicy Stacyjnej. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone środki odurzające to marihuana. 34-latkowi pobrano krew do badań laboratoryjnych, które wykażą, czy kierował pod wpływem tych substancji. Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału kryminalnego. Mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama


KPP Garwolin

fot. arch.- zdjęcie ilustracyjne


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama