reklama

Przedszkolaki z Garwolina i Głoskowa w Pałacu Prezydenckim

Opublikowano: 06 grudzień 2022, 21:32 Kategoria Aktualności
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

- Grudzień to wyjątkowy, magiczny miesiąc, który jest pełen cudownych słodkich zapachów, kolorowych światełek, ale także prezentów – mówiła Pierwsza Dama, witając najmłodszych, którzy w Mikołajki odwiedzili Pałac Prezydencki. Z dziećmi spotkał się też Prezydent Andrzej Duda. W spotkaniu uczestniczyły przedszkolaki z Garwolina oraz Głoskowa (gm. Borowie).

Sala Kolumnowa siedziby głowy państwa zamieniła się dzisiaj w magiczną krainę. Dzieci, w towarzystwie Księżniczki Muzalindy, odwiedziły Laponię, poznały elfa i Wróżkę Płatków Śniegu, w którą wcieliła się Pierwsza Dama. Jednak najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem była wizyta Świętego Mikołaja, który mimo bardzo pracowitego czasu zdołał odwiedzić maluchy i osobiście obdarować je prezentami.

Pierwsza Dama życzyła dzieciom radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wielu prezentów pod choinką. Zwracając się do opiekunów i rodziców swoich małych gości Agata Kornhauser–Duda wyraziła nadzieję, że przyszły rok przyniesie nam wszystkim pokój i wytchnienie. Przedstawienie „Podróż do Laponii” to interaktywna baśń muzyczna z cyklu Księżniczka Muzalinda.

reklama


W spotkaniu uczestniczyły przedszkolaki z powiatu garwolińskiego. Do Warszawy pojechały dzieci z Przedszkola nr 1 „Bajka” w Garwolinie oraz Przedszkola „Kubuś Puchatek” z Głoskowa (gm. Borowie). Tym drugim towarzyszył wójt gminy Wiesław Gąska.

prezydent.pl, opr. red.

fot. Przemysław Keller, KPRP


Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama

TOP

reklama