reklama

Areszt za narkotyki

Opublikowano: 25 październik 2022, 12:41 Kategoria Aktualności
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który w swoim domu miał znaczną ilość amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Na wniosek policji i prokuratury sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Garwolińscy policjanci wydziału kryminalnego pracowali nad sprawą związaną z przestępczością narkotykową. W ubiegłym tygodniu doszło do jej realizacji. W trakcie przeszukania mieszkania zajmowanego przez 45-latka policjanci zabezpieczyli znaczną ilość białego proszku, wagę elektroniczną i torebki foliowe z zapięciem strunowym. Wykonana analiza wykazała, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Właściciel znalezionych rzeczy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Do sądu skierowano wniosek o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym. Po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 45-latka na okres trzech miesięcy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama


KPP Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama