reklama

Seria zdarzeń na S17

Opublikowano: 01 marzec 2022, 15:08 Kategoria Aktualności
s17górznogończycesobolewpotaszniki
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Wzmożony ruch na trasie S17 i nieuwaga kierowców są przyczyną kolejnych zdarzeń na trasie ekspresowej na terenie powiatu garwolińskiego.

O porannym wypadku z udziałem busa informowaliśmy tu Wypadek busa pod Garwolinem. 13 osób w szpitaluDo kolejnego zdarzenia, tym razem „tylko” kolizji doszło przed godz. 10 w Potasznikach (gm. Górzno). Mieszkanka naszego powiatu najechała na tył opla z obywatelami Ukrainy. Kobieta kierująca volkswagenem została ukarana mandatem. Nic nikomu się nie stało.

Po godz. 12 w Gończycach, na pasie w kierunku Lublina, bus na ukraińskich numerach rejestracyjnych przewrócił się na bok. - Kierujący renault trafic ob Ukrainy stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery, a następnie auto przewróciło się na bok. Kierowca trzeźwy. Jechał sam. Nie ucierpiał – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

reklama


Policja przypomina, że od kilku dni na trasie S17 występuje wzmożony ruch pojazdów spowodowany przemieszczaniem się obywateli Ukrainy w głąb naszego kraju. - Zwiększone natężenie ruch i często zmęczenie podróżujących z pewnością wpływa na występowanie niebezpiecznych sytuacji  na drodze. Apelujemy o ostrożność i zdjęcie nogi z gazu – podkreśla rzecznik.

red.

fot. arch. – zdjęcie ilustracyjne


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama