reklama

Uciekał przed policją. Był poszukiwany

Opublikowano: 24 listopad 2021, 09:24 Kategoria Aktualności
łaskarzewpościgkontrolapolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjanci z Łaskarzewa rozpoznali i zatrzymali mężczyznę, który tego samego dnia nie zatrzymał się do kontroli drogowej i spowodował kolizję. 28-latek uciekał przed policją, ponieważ wiedział, że jest poszukiwany.

Kilka dni temu policjanci, patrolujący teren Łaskarzewa, rozpoznali mężczyznę, który tego samego dnia nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a uciekając przed radiowozem uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Mężczyzna szybko trafił jednak w ręce policjantów, którzy kilka godzin później rozpoznali go i natychmiast zatrzymali. 28-latek znowu zaczął uciekać, tym razem pieszo. Biegł przez zarośla i próbował zgubić policjantów. Funkcjonariusze dogonili mężczyznę, który ostatecznie usiłował ukryć się w budynku gospodarczym na jednej z posesji.

28-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Okazało się, że był poszukiwany 6 postanowieniami, w tym na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć zasądzoną karę pozbawienia wolności za dokonanie włamania. Zanim jednak został przewieziony do więzienia, usłyszał kolejne zarzuty, związane z niezatrzymaniem się do policyjnej kontroli. Mężczyzna najbliższe 2 lata spędzi w zakładzie karnym.

reklama


KPP Garwolin

fot. arch. – zdjęcie ilustracyjne


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama