reklama

Czas odmrozić wesela - protest w Garwolinie

Opublikowano: 02 luty 2021, 09:14 Kategoria Aktualności
protestweselabranża weselnacovid
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Ma być pokojowo i z klasą. W środę o godzinie 14:00 pod biurem poselskim posła Grzegorza Woźniaka w Garwolinie rozpocznie się protest branży weselnej. Tym samym Garwolin dołączy do wielu miast w Polsce, w których przedsiębiorcy związaniu z organizacją ślubów i wesel, a także przyszłe pary młode powiedzą "nie" dalszym restrykcjom. 

Protest ma na celu pokazanie, że branża weselna to wielu usługodawców oraz przyszłe pary Młode, które z niecierpliwością, stresem i dużą dawką niepewności chcą zorganizować swoje wesele w rodzinnym gronie.

- Chcę zwrócić uwagę na fakt, że w październiku 2020 roku został wprowadzony "lockdown 2.0", który pozbawił tysiące usługodawców pracy, a pary młode możliwości organizacji wesela. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo nic o tym, kiedy rząd ma w planie odmrozić wesela, a sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami - pisze na stronie wydarzenia w mediach społecznościowych jego organizator Piotr Zalasiński, znany jako DJ Refresh.

reklama


Garwolin dołączy do innych protestujących miast w Polsce. Protest ma się odbyć w środę 3 lutego o godzinie 14:00 pod biurem poselskim posła Grzegorza Woźniaka w Garwolinie. I jak zaznacza organizator ma przebiegać w spokojnej atmosferze.

- Apeluję o pokojowy protest - wolny od wyzwisk, krzyków i niszczenia mienia. Pokażmy, że jesteśmy ludźmi z klasą, ale również jak jest nas dużo.
Zapraszam wszystkie przyszłe pary młode, do tego by pojawiły się na proteście z symboliczną kartką, na której napiszcie swoją datę ślubu.
Zabierzcie ze sobą rodzinę, przyjaciół, znajomych, by pokazać, że czas odmrozić branżę weselną. Zapraszam wszystkich usługodawców weselnych, którzy kochają swoją pracę i chcą powrócić do normalności. To jest iskra do działania. Pokażmy, że nam zależy - podkreśla Piotr Zalasiński.

Link do wydarzenia na Facebooku

jd

fot. Protest Branży Weselnej - Garwolin

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama