reklama

Gmina Łaskarzew ma nowego dzielnicowego

Opublikowano: 20 styczeń 2021, 12:41 Kategoria Aktualności
ŁaskarzewdzielnicowypolicjaKPP Garwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Obowiązki dzielnicowego w gminie Łaskarzew objął sierż. szt. Grzegorz Tobiasz. Policjant do tej pory pracował w pionie prewencji Posterunku Policji w Łaskarzewie.

Sierż. szt. Grzegorz Tobiasz, nowy dzielnicowy gminy Łaskarzew, jest policjantem z 7-letnim stażem służby w policji. Dotychczas realizował inne zadania policjanta pionu prewencji w Posterunku Policji w Łaskarzewie. Na mocy decyzji kierownictwa garwolińskiej komendy zostały mu powierzone obowiązki dzielnicowego.

 

reklama


Nowy dzielnicowy będzie dysponował telefonem służbowym i będzie można się z nim kontaktować przy pomocy poczty elektronicznej oraz aplikacji mobilnej ?Moja Komenda?. - Życzymy policjantowi na nowym stanowisku samych sukcesów w pracy zawodowej i jak najlepszych relacji z lokalnym samorządem i społecznością, służących budowaniu jak najlepszego poczucia bezpieczeństwa publicznego - napisała Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie.

Kontakt do dzielnicowego gminy Łaskarzew:

tel. 506 893 401 (telefon służbowy), 47 7075 380 (Posterunek Policji w Łaskarzewie), Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KPP Garwolin/oprac. red.

fot. KPP Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama