reklama

Pijany rekordzista miał blisko 2,5 promila. 50 mandatów za prędkość

Opublikowano: 04 styczeń 2021, 13:56 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 4 uprawnienia do kierowania pojazdami.

28 grudnia w Damianowie 43-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

Tego samego dnia w Samorządkach 50-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiegokierował samochodem marki Audi, także mając blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

reklama


29 grudnia w Maciejowicach 36-letni mieszkaniec powiatu ryckiego kierował samochodem marki BMW, mając blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

2 stycznia w Garwolinie 38-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Honda, znajdując się w stanie nietrzeźwości ? wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna spowodował kolizję z samochodem marki Seat. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

3 stycznia w Sobolewie 18-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie po użyciu ? wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

Podczas tygodniowej akcji policjanci mazowieckiej grupy "SPEED", która działała na terenie powiatu garwolińskiego skontrolowali 68 pojazdów, nałożyli na kierujących 50 mandatów  karnych za przekroczenie prędkości. Mundurowi zatrzymali uprawnienia za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz 4 dowody restracyjne.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama