reklama

Najechał na 17-letnią rowerzystkę

Opublikowano: 07 grudzień 2020, 10:00 Kategoria Aktualności
policjawypadkiparysówwola koryckatrojanów
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Podczas ubiegłego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego doszło do dwóch wypadków. W obu ucierpiały młode osoby. Bilans uzupełniają 23 kolizje.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w poniedziałek 30 listopada w Woli Koryckiej Górnej (gm. Trojanów) po godzinie 14.30. - Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 23-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego, kierując samochodem marki Renault, na prostym odcinku drogi z dotychczas nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas drogi, gdzie najechał na prawidłowo idącą 20-letnią pieszą. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy ? informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Posterunku Policji w Trojanowie.

reklama


Policjanci wyjaśniają także okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj w Parysowie na ul. Garwolińskiej po godzinie 21. - Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 21-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierując samochodem marki VW, w terenie niezabudowanym na prostej nieoświetlonej drodze najechał na 17-letnią dziewczynę. Rowerzystka  nie posiadała aktywnego oświetlenia jednośladu. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi ? uzupełnia rzecznik.

Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Posterunku Policji w Pilawie.

KPP Garwolin, opr. red.

fot. arch. ? zdjęcie ilustracyjne


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama