reklama

Uciekał przed policją. 32-latek wpadł po pościgu

Opublikowano: 10 listopad 2020, 07:24 Kategoria Aktualności
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjanci z posterunku w Sobolewie zatrzymali 32-latka, który kierując fordem, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i rozpoczął ucieczkę. Mężczyzna kierował pojazdem, pomimo posiadania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Sobolewie wczoraj w nocy postanowili zatrzymać do kontroli drogowej forda. Jednak kierujący pojazdem, widząc sygnały dawane przez policjantów, gwałtownie przyspieszył i rozpoczął ucieczkę. Mundurowi natychmiast ruszyli za nim w pościg.

- Funkcjonariusze po pościgu, zatrzymali pojazd do kontroli. Po sprawdzeniu kierowcy w policyjnych systemach okazało się, że uciekał przed funkcjonariuszami, ponieważ posiadał zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie ? informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

reklama


Mężczyzna usłyszy zarzuty. Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz niestosowanie się do zakazu prowadzenia pojazdów, kierowcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Garwolin

fot. arch. 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama