reklama

19 lat istnienia Społecznej  Akademii Nauk w Garwolinie

Opublikowano: 10 sierpień 2020, 09:02 Kategoria Aktualności
garwolinsan
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Niestety przez sytuację związaną z koronawirusem Uczelnia nie mogła fizycznie przeprowadzić  bezpłatnych kursów przygotowujących maturzystów do egzaminu z matematyki. Maturzyści mieli natomiast możliwość uczestniczenia w zajęciach poprzez uczelnianą platformę internetową PAO. Z zajęć takich skorzystało 150 osób. Mamy nadzieję, że zajęcia te przynajmniej w jakimś stopniu pomogły w zdaniu egzaminu maturalnego z matematyki. Akcja bezpłatnych kursów maturalnych stała się już tradycją, która jest bardzo dobrze oceniana przez maturzystów.

Dbamy również o start zawodowy naszych absolwentów.  Biorą udział w stażach oraz mogą korzystać z bazy danych uczelnianego Biura Karier Studenckich. Wszystkim firmom, które przyjęły naszych studentów na staż serdecznie dziękujemy.

Miniony rok akademicki był 18 rokiem działania Społecznej Akademii Nauk  w Garwolinie, która rozpoczęła swoją działalność w październiku 2002 roku z inicjatywy władz miasta i powiatu i od tamtego czasu ponad 2000 mieszkańców zdobyło tytuł licencjata lub ukończyło studia magisterskie na kierunku zarządzanie bez konieczności opuszczania rodzinnego miasta.

reklama


Uczelnia cały czas stara się rozszerzać  ofertę edukacyjną na kierunku zarządzanie. Obok od lat funkcjonujących już specjalności jak Zarządzanie Organizacjami oraz Rachunkowość i Finanse w Zarządzaniu studenci mają możliwość wyboru rozszerzonych profili Logistyka w Zarządzaniu, Zarządzanie Bezpieczeństwem Narodowym oraz Administracja w Zarządzaniu, która cieszy się ogromnym powodzeniem. Mimo niżu demograficznego zainteresowanie studiami na uczelni w Garwolinie nie  maleje co oznacza, że oferta uczelni wpisuje się w zapotrzebowanie mieszkańców i miejscowego rynku pracy. Studia magisterskie studenci mogą kontynuować na uczelni macierzystej w Łodzi za pośrednictwem  platformy internetowej PAO, zaś konsultacje z wykładowcami oraz promotorami na studiach II stopnia odbywają się w Garwolinie. Po ukończeniu nauki absolwenci otrzymują dyplom magisterski SAN w Łodzi.

Społeczna Akademia Nauk od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach wyższych uczelni niepublicznych w Polsce. Potwierdzają to rankingi takich czasopism i gazet jak Wprost, Rzeczpospolita oraz Perspektywy. Istotnym aspektem, poza jakością kształcenia jest fakt, iż Społeczna Akademia Nauk w Garwolinie oferuje najniższe czesne w regionie.

Studenci Społecznej Akademii Nauk w Garwolinie biorą udział w imprezach organizowanych przez samorząd studencki. Tradycją stały się Juwenalia organizowane w czasie Dni Garwolina, gdzie przez Burmistrza wręczane są im klucze do bram miasta. Corocznie studenci II roku organizują Połowinki. Na obydwu imprezach bawią się wraz z wykładowcami, często do białego rana i przekonują się, że kadra uczelni również  lubi się bawić. Mają też możliwość uczestniczenia wraz ze studentami SAN z całej Polski w działaniach Klubu Aktywnej Turystyki, z którym mogą brać udział w bardzo atrakcyjnych imprezach wyjazdowych w góry czy pełnomorskich rejsach żeglarskich.  

Uczelnia prowadzi zajęcia w trybie niestacjonarnym, zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu w soboty i niedziele. Jeżeli będzie takie zapotrzebowanie oczywiście zostaną uruchomione studia w trybie stacjonarnym.       

08-400 Garwolin

ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 20

Tel. (025)682 35 56

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.garwolin.san.edu.pl

480x640 2 (3)PROMOCJA2 (3)maturzyści

Tekst płatny {jcomments off}

                 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama