reklama

Po służbie ruszył w pościg

Opublikowano: 14 lipiec 2020, 11:38 Kategoria Aktualności
miętnepolicjapolicjantkolizja
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjant z garwolińskiej drogówki po służbie zatrzymał sprawcę kolizji drogowej. Mężczyzna doprowadził do stłuczki i uciekł z miejsca zdarzenia. Świadkiem zdarzenia był mundurowy, który od razu ruszył w pościg za 21-latkiem.

Do zdarzenia doszło w sobotę, przed godziną 13 w Miętnem (gm. Garwolin). - Świadkiem kolizji był 40-letni policjant jadący swoim prywatnym samochodem. Mundurowy ruszył w pościg za uciekinierem równocześnie informował o sytuacji oficera dyżurnego garwolińskiej jednostki, który wysłał w teren radiowozy ? relacjonuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

21-latek został przekazany policjantom, którzy przyjechali na miejsce. Mężczyzna był w stanie po użyciu alkoholu wynoszącym ponad 0,2 promile. Jak się również okazało, posiadał sądowy wyrok zakazujący prowadzenia pojazdów mechanicznych.

reklama


Młody mężczyzna będzie musiał pokryć straty materialne, powstałe w wyniku kolizji. Przypominamy, że ubezpieczenie OC nie pokrywa szkód spowodowanych przez pijanych kierowców i tych, którzy nie mają prawa jazdy.

KPP Garwolin

fot. arch. ? zdjęcie ilustracyjne


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama