reklama

Bus ?Wybory 2020? podwiezie na głosowanie

Opublikowano: 26 czerwiec 2020, 10:37 Kategoria Aktualności
wyborygmina garwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Jesteś mieszkańcem gminy Garwolin? Bus podwiezie cię na głosowanie w niedzielnych wyborach prezydenckich. Z najdalej oddalonych od lokali wyborczych miejscowości kursować będą bezpłatne busy przewożące wyborców do siedziby obwodowej komisji wyborczej i z powrotem.

Gmina wynajęła busy, które będą dowozić mieszkańców do wyznaczonych dla nich miejsc do głosowania. Transport na wybory gmina zapewnia nie pierwszy raz. Busy ułatwiały już oddanie głosu dwa lata temu podczas wyborów samorządowych.

Busy kursować będą na następujących trasach: Sławiny ? świetlica wiejska w Niecieplinie, Kolonia Unin ? świetlica wiejska w Niecieplinie, Lucin, Natalia, Czyszkówek ? Urząd Gminy Garwolin, Budy Uśniackie ? Szkoła Podstawowa w Woli Władysławowskiej, Stara Huta ? Szkoła Filialna w Krystynie. Szczegółowy rozkład w galerii pod tekstem.

reklama


W widocznym miejscu za szybą umieszczona będzie tabliczka z napisem ?Wybory 2020?. Kierowcy będą zabierali wyborców na całej trasie poszczególnych przejazdów. Chętni na wyborczą podwózkę muszą wyjść o wyznaczonej godzinie na pobocze drogi oraz sygnalizować chęć skorzystania z busa.

Niedzielne głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się od godz. 7:00 do godz. 21:00.

łk

fot. arch.  


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama