reklama

Znalazła portfel z gotówką. Zaniosła go na komendę

Opublikowano: 30 maj 2023, 15:11 Kategoria Aktualności
portfelpolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Historia zgubionego portfela z dużą kwotą pieniędzy miała szczęśliwe zakończenie. Znalazła go mieszkanka powiatu garwolińskiego i przyniosła do garwolińskiej komendy. Niedługo później prawowity właściciel odebrał swoją własność.

To budujące, że są wśród nas tacy ludzie, jak mieszkanka powiatu garwolińskiego. Jej historia zasługuje na uznanie oraz na to, by dowiedziało się o niej więcej osób. Na jednym z parkingów pod marketem w Garwolinie kobieta znalazła portfel, w którym znajdowały się dokumenty i gotówka w kwocie ponad 8 tys. zł. Kobieta przyszła do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, przekazała dyżurnemu znalezione rzeczy i opisała okoliczności, w których je znalazła. W dotarciu do prawowitego właściciela pomogli policjanci.

Przykłady z codziennej pracy garwolińskich funkcjonariuszy dowodzą, że nie każdego stać na taką uczciwość. Nie raz opisywaliśmy historie osób, które traktowały znalezioną rzecz jak swoją własność i ponosiły tego konsekwencje, wynikające z kodeksu karnego. Uczciwe zachowanie mieszkanki powiatu garwolińskiego jest godne naśladowania i warte wyróżnienia.

reklama


KPP Garwolin

fot. arch. 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama