reklama

Białorusin z Targowej trafił prosto do więzienia

Opublikowano: 12 maj 2023, 11:57 Kategoria Aktualności
policjazatrzymaniearesztgarwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjanci ruchu drogowego podczas kontroli drogowej zatrzymali 49-letniego obywatela Białorusi, który był poszukiwany do odbycia kary 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został skazany przez sąd za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i przestępstwa skarbowe, związane z nielegalnym importem wyrobów akcyzowych znacznej wartości.

Wczoraj przed godz. 16 policjanci ruchu drogowego garwolińskiej komendy podczas kontroli drogowej na ulicy Targowej w Garwolinie zatrzymali 49-letniego obywatela Białorusi. Jak się okazało mężczyzna był poszukiwany zgodnie z nakazem Sądu Okręgowego w Siedlcach do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat i 6 miesięcy. 49-latek został skazany za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i przestępstwa skarbowe, związane z nielegalnym importem wyrobów akcyzowych znacznej wartości. Zdaniem sądu 49-latek uczynił sobie z popełniania przestępstw stałe źródło dochodu.

Policjanci doprowadzili zatrzymanego do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, a następnie do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzony wyrok.

reklama


KPP Garwolin

fot. arch. - zdjęcie ilustracyjne


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama