reklama

Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 02 styczeń 2012, 17:59 Kategoria Aktualności
kronika policyjnaKPP Garwolin
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Kronika zdarzeń z terenu powiatu garwolińskiego od 26 grudnia 2011 r. do 2 stycznia 2012 r.

Za kółkiem po świętowaniu...

W Nowy Rok w Garwolinie na ul. Stacyjnej policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę osobowego audi. 58-letni mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzić będą policjanci z komendy w Garwolinie. 27 grudnia w Trojanowie na drodze publicznej policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę osobowego opla. 22-letni mężczyzna miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie będą prowadzić policjanci z posterunku w Trojanowie.
reklama


Poszukiwani świadkowie

Wczoraj w Wildze na ul. Stawowej doszło do zdarzenia drogowego. Według zgłaszającego 27-letniego mężczyzny, został on potrącony przez osobowe audi, którego kierowca odjechał z miejsca, nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Ewentualni świadkowie zdarzenia proszeni są o przekazywanie informacji do posterunku w Wildze (Tel. 25 684 0330) bądź kontakt telefoniczny na nr alarmowy 112.

Atak na fiata

Także wczoraj w miejscowości Zabruzdy (gm. Miastków Kościelny) 32-letni mężczyzna uszkodził pojazd marki fiat. Wybił szyby oraz powgniatał drzwi z lewej strony pojazdu. Właściciel wysokość poniesionych strat wstępnie określił na 1,5 tys. zł. Sprawę będą wyjaśniać w prowadzonym postępowaniu policjanci z posterunku w Miastkowie Kościelnym.

Nietrzeźwi na rowerach

30 grudnia w miejscowości Kaleń Drugi (gm. Sobolew) policjanci zatrzymali 43-letnią kobietę, która w stanie nietrzeźwości kierowała rowerem po drodze publicznej. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,8 promila alkoholu. Postępowanie w tej sprawie będą prowadzić policjanci z posterunku w Sobolewie. Dwa dni wcześniej nietrzeźwego rowerzystę zatrzymano w Miętnem (gm. Garwolin). 36-latek miał prawie 2,8 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze ustalili również, iż nie stosował się on do sądowego zakazu kierowania pojazdami. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z komendy w Garwolinie.

Potrącenia pieszego

27 grudnia w Puznówce (gm. Pilawa) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i pieszego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności służbowe na miejscu zdarzenia wynika, iż 21-letnia kobieta kierująca oplem potrąciła mającego przechodzić na przejściu dla pieszych 30-letniego mężczyznę. Pieszy trafił do szpitala. Policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników tego zdarzenia. Kierująca pojazdem była trzeźwa, a pieszy miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzić będą policjanci z posterunku w Pilawie.

Ogień strawił jedno pomieszczenie

Tego samego dnia w Antoniówce Świerżowskiej (gm. Maciejowice) doszło do pożaru wewnątrz budynku mieszkalnego, w wyniku którego uszkodzeniu uległo jedno pomieszczenie mieszkalne. Na chwilę obecną nie są znane przyczyny pożaru oraz wysokość poniesionych strat ? będą je ustalać w prowadzonym postępowaniu policjanci z posterunku w Maciejowicach.

KPP Garwolin/ oprac. jd


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama