reklama

Z policyjnej kroniki - tragiczny finał poszukiwań i oszustwo na blika

Opublikowano: 21 październik 2019, 10:40 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjaKPP Garwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie od 14 do 20 października.

Tragiczny finał poszukiwań

15 października policja została poinformowana o tym, że 36-letni mieszkaniec Maciejowic dzień wcześniej wyszedł z domu i nie wrócił. W wyniku podjętych poszukiwań, wspólnie z rodziną zaginionego odnaleziono ciało mężczyzny. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Garwolinie.

reklama


Oszukana na blika

15 października nieznana osoba dokonała oszustwa metodą tzw. BLIK. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę 1900 złotych. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

Zgubił się na grzybach

17 października. Poszukiwania 67-letniego mieszkańca gminy Sobolew, który wyszedł na grzyby. W wyniku podjętych poszukiwań w godzinach nocnych odnaleziono mężczyznę na terenie gminy Maciejowice. Mężczyzna został przekazany rodzinie.

Włamanie w Garwolinie

18 października nieznani sprawcy, podczas nieobecności domowników, włamali się do domu, skąd dokonali kradzieży pieniędzy. Odzyskaniem skradzionego mienia i zatrzymaniem sprawców włamania zajęli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 244 interwencje, odnotowali 4 wypadki oraz 30 kolizji drogowych.

KPP Garwolin/opr. red.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama