reklama

18 lat istnienia Społecznej Akademii Nauk w Garwolinie

Opublikowano: 01 lipiec 2019, 11:40 Kategoria Aktualności
san
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Uczelnia przeprowadziła po raz kolejny bezpłatne kursy przygotowujące maturzystów do egzaminu z matematyki. W zajęciach odbywających się w Garwolinie wzięło udział ok. 50 osób, natomiast 170 uczestniczyło w zajęciach poprzez uczelnianą platformę internetową PAO. Mamy nadzieję, że zajęcia te pomogły w zdaniu egzaminu maturalnego z matematyki. Akcja stała się już tradycją, która jest bardzo dobrze oceniana przez maturzystów.

Dbamy również o start zawodowy naszych absolwentów.  Biorą udział w stażach oraz mogą korzystać z bazy danych uczelnianego Biura Karier Studenckich. Wszystkim firmom, które przyjęły naszych studentów na staż serdecznie dziękujemy.

Miniony rok akademicki był 17 rokiem działania Społecznej Akademii Nauk  w Garwolinie, która rozpoczęła swoją działalność w październiku 2002 roku z inicjatywy władz miasta i powiatu i od tamtego czasu ponad 2000 mieszkańców zdobyło tytuł licencjata lub ukończyło studia magisterskie na kierunku zarządzanie bez konieczności opuszczania rodzinnego miasta.

reklama


Uczelnia cały czas stara się rozszerzać  ofertę edukacyjną na kierunku zarządzanie. Obok od lat funkcjonujących już specjalności jak Zarządzanie Organizacjami oraz Rachunkowość i Finanse w Zarządzaniu studenci mają możliwość wyboru rozszerzonych profili Logistyka w Zarządzaniu, Zarządzanie Bezpieczeństwem Narodowym oraz Administracja w Zarządzaniu, która cieszy się ogromnym powodzeniem. Mimo niżu demograficznego zainteresowanie studiami na uczelni w Garwolinie nie  maleje co oznacza, że oferta uczelni wpisuje się w zapotrzebowanie mieszkańców i miejscowego rynku pracy. Studia magisterskie studenci mogą kontynuować na uczelni macierzystej w Łodzi za pośrednictwem  platformy internetowej PAO, zaś konsultacje z wykładowcami oraz promotorami na studiach II stopnia odbywają się w Garwolinie. Po ukończeniu nauki absolwenci otrzymują dyplom magisterski SAN w Łodzi.

Społeczna Akademia Nauk od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach wyższych uczelni niepublicznych w Polsce. Potwierdzają to rankingi takich czasopism i gazet jak Wprost, Rzeczpospolita oraz Persektywy. Istotnym aspektem, poza jakością kształcenia jest fakt, iż Społeczna Akademia Nauk w Garwolinie oferuje najniższe czesne w regionie.

Studenci Społecznej Akademii Nauk w Garwolinie biorą udział w imprezach organizowanych przez samorząd studencki. Tradycją stały się Juwenalia organizowane w czasie Dni Garwolina, gdzie przez Burmistrza wręczane są im klucze do bram miasta. Corocznie studenci II roku organizują Połowinki. Na obydwu imprezach bawią się wraz z wykładowcami, często do białego rana i przekonują się, że kadra uczelni również  lubi się bawić. Mają też możliwość uczestniczenia wraz ze studentami SAN z całej Polski w działaniach Klubu Aktywnej Turystyki, z którym mogą brać udział w bardzo atrakcyjnych imprezach wyjazdowych w góry czy pełnomorskich rejsach żeglarskich.  

Uczelnia prowadzi zajęcia w trybie niestacjonarnym, zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu w soboty i niedziele. Jeżeli będzie takie zapotrzebowanie oczywiście zostaną uruchomione studia w trybie stacjonarnym.                        

08-400 Garwolin

Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 20

Tel. (025)682 35 56

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.garwolin.san.edu.pl

Tekst sponsorowany {jcomments off}


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama