reklama

18 czerwca wielkie otwarcie Okularium Strefa Zmysłów w Garwolinie

Opublikowano: 12 czerwiec 2019, 13:02 Kategoria Aktualności
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

W dniach 18- 22 czerwca razem z mieszkańcami pięknego Garwolina będziemy świętować otwarcie nowego salonu optycznego Okularium, który już od 28 lat dostarcza klientom najwyższej jakości produkty i usługi optyczne, zapewniając komfort wyraźnego widzenia.

Ten salon będzie wyjątkowy, ponieważ oprócz standardowej strefy wzroku znajdzie się tam strefa słuchu, która oferuje bezpłatne badanie słuchu i testy nowoczesnych aparatów słuchowych.

Z okazji otwarcia przygotowaliśmy ofertę specjalną:

reklama


  • 20% rabatu na okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne
  • 5% rabatu na aparaty słuchowe

Dlaczego warto odwiedzić Okularium Strefa Zmysłów?

Przede wszystkim dlatego, że każde badanie wzroku oraz słuchu w naszym salonie jest bezpłatne, dzięki czemu każdy może zadbać o swoje najważniejsze zmysły!

Warto też podkreślić, że cały zespół kieruje się wartościami takimi jak pasja i profesjonalizm, co pomaga indywidualnie doradzić Klientowi w zakresie szkieł oraz opraw.

Charakteryzuje nas również przyjazna atmosfera i szeroki uśmiech, dzięki którym zdobywamy satysfakcje i odwzajemniony uśmiech klienta.

okul tekst

Znajdziesz u nas również wszelkie udogodnienia takie ja:

  • zakup na raty,
  • ubezpieczenie,
  • dożywotni serwis
  • program lojalnościowy.

Okularium gwarantuje szeroki wybór opraw popularnych marek takich jak RayBan i Vogue, oprawy w stylu fashion: Versace, Prada, Dolce&Gabanna, ekskluzywne oprawy Porshe oraz oprawy wielofunkcyjne Oxys Clip on z nakładkami przeciwsłonecznymi, jak również aparaty słuchowe renomowanej marki Signia.

Serdecznie zapraszamy:

Okularium Strefa Zmysłów

Pasaż 49 ul. Kościuszki 49

Garwolin

Do zobaczenia w Okularium.

Materiał płatny


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama