reklama

Jedna kandydatura na dyrektora w Piątce. W Dwójce ogłoszono konkurs

Opublikowano: 12 czerwiec 2019, 09:54 Kategoria Aktualności
piątkadwójkakonkursgarwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Tylko jedna osoba zgłosiła kandydaturę w konkursie na dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Garwolinie. Według naszych nieoficjalnych to obecna wicedyrektor Krystyna Antolak. Burmistrz ogłosiła konkurs na dyrektora PSP nr 2.

Kandydatury w konkursie na dyrektora Piątki były przyjmowane do wczoraj. Sekretarz miasta Cezary Tudek, informuje, że zgłosiła się jedna osoba. Według naszych, nieoficjalnych informacji, to obecna wicedyrektor szkoły Krystyna Antolak. W konkursie nie startował dyrektor Jacek Zowczak, który od września przechodzi na emeryturę.

Oceny jedynej kandydatury dokona komisja, w skład której wchodzą przedstawiciele kuratorium oświaty, urzędu miasta, rady pedagogicznej, rodziców i związków zawodowych.

reklama


W poniedziałek Burmistrza Garwolina ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. 1 Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie. Od 15 lat dyrektorem placówki jest Danuta Durys.

Wśród wymagań dla kandydatów jest między innymi minimum 5-letni staż pracy, ukończone studia lub kurs z zarządzania oświatą, co najmniej dobrą ocenę pracy w okresie ostatnich pięciu lat pracy. Do konkursu może też przystąpić osoba, która nie jest nauczycielem. Kandydaci mogą składać swoje oferty do 26 czerwca do godziny 12:00 w siedzibie Urzędu Miasta Garwolina.

Pod koniec maja także zarząd powiatu ogłosił konkursy na dyrektorów w czterech placówkach oświatowych ? Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Żelechowie, Liceum Ogólnokształcącym w Żelechowie, Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sobolewie oraz Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Przyłęku. We wszystkich konkursach termin składania ofert mija 28 czerwca.

red.

fot. UM Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama