reklama

9 kierowców straciło prawo jazdy

Opublikowano: 20 maj 2019, 11:23 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinpolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 9 praw jazdy. Wśród uczestników zdarzeń drogowych byli również nietrzeźwi.


13 maja, Łaskarzew ? 52-letni mężczyzna kierujący motorowerem marki Router doprowadził do kolizji drogowej z rowerzystą i samochodem osobowym. Jak się okazało sprawca kolizji posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz kierował jednośladem, znajdując się w stanie nietrzeźwości ? wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

13 maja, Mroków ? Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego, który kierował samochodem marki Renault, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień.

reklama


15 maja, Maciejowice ? Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 55-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Mercedes, znajdując się w stanie po użyciu ? wynoszącym ponad 0,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

15 maja, Potaszniki ? Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 45-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Daewoo, znajdując się w stanie nietrzeźwości ? wynoszącym ponad 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

18 maja, Samogoszcz ? Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości ? wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 6 osób straciło prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

KPP Garwolin/oprac. red.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama