reklama

Protest w Otwocku. Zablokują DK nr 17 w godzinach szczytu

Opublikowano: 12 październik 2018, 12:17 Kategoria Aktualności
dk 17protestblokada
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

W związku z protestem społecznym, który dzisiaj będzie odbywał się w rejonie skrzyżowania ulicy Żeromskiego w Otwocku z drogą krajową nr 17, mogą wystąpić czasowe utrudnienia, spowodowane spowolnieniem ruchu pojazdów. Policja wytyczyła objazdy.

?Protestującym nie podoba się, że rada miasta nie wyraziła zgody na zapisanie w wieloletniej prognozie finansowej całej kwoty potrzebnej do budowy kompleksu szkolno-przedszkolnego w Wólce Mlądzkiej. Budynek starej szkoły jest w złym stanie technicznym. Nowa jest już zaprojektowana, został też rozstrzygnięty przetarg na wykonawcę. Jednak, żeby podpisać z nim umowę, miasto musiałoby wziąć kredyt na sfinansowanie inwestycji? ? informuje tvnwarszawa.pl.

Akcja, na skrzyżowaniu ulicy Żeromskiego z drogą krajową nr 17, rozpocznie się dzisiaj o godz. 16.30 i potrwa dwie godziny.

reklama


Policjanci z otwockiej komendy przygotowali propozycje dróg alternatywnych (objazdów), z których można skorzystać, aby ominąć odcinek, gdzie będzie miało miejsce zgromadzenie.

Jadącym od strony Warszawy w kierunku Lublina:

  • kierować się drogą krajową nr 2 z Warszawy do ronda w Stojadłach, później drogą krajową nr 50 do ronda w Kołbieli.
  • kierować się drogą krajową nr 17 do miejscowości Wiązowna i na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 721 skręcić w kierunku miejscowości Józefów, później kontynuować podróż drogą wojewódzką nr 801 do skrzyżowania z drogą krajową nr 50 i dalej kierować się do ronda w Kołbieli.

Jadącym od strony Lublina do Warszawy:

  • na rondzie w Kołbieli skręcić w kierunku Mińska Mazowieckiego, dalej drogą krajową nr 50 do ronda w Stojadłach i dalej drogą krajową nr 2 do Warszawy.
  • na rondzie w Kołbieli skręcić w drogę krajową nr 50 w kierunku Góry Kalwarii, kierować się do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 801, następnie przez Józefów do drogi wojewódzkiej nr 721 i do miejscowości Wiązowna, później drogą krajową nr 17 do Warszawy.

KPP Otwock, opr. red.

 

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama