reklama

Borowie: włamanie do apteki

Opublikowano: 23 lipiec 2018, 12:51 Kategoria Aktualności
Borowie
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

17 lipca właściciel apteki w Borowiu powiadomił policję o tym, że otrzymał powiadomienie na swój telefon komórkowy o załączeniu się alarmu w obiekcie. Policjanci zatrzymali dwie osoby, a poszkodowany oszacował straty na 10 tys. zł.

Policja po otrzymaniu zgłoszenia od właściciela apteki udała pod wskazany adres. Patrol ujawnił wyłamane drzwi wejściowe. Podczas przeszukania pomieszczeń apteki policjanci zastali mężczyznę, który miał przy sobie dwie metalowe łapki. Był to Zbigniew S., który według ustaleń, po uprzednim wyłamaniu drzwi wejściowych do apteki, dostał się do jej wnętrza, gdzie usiłował wyłamać drzwi sejfu, w którym znajdowały się pieniądze w kwocie około 6000 zł.

53-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego nie osiągnął zamierzonego celu dzięki sprawnej interwencji policjantów z Garwolina. Starty powstałe w wyniku włamania pokrzywdzony oszacował na kwotę 10 000 zł. W wyniku dalszych działań policjanci z OPI KPP Garwolin dokonali zatrzymania Klaudii W. 23-letniej mieszkanki powiatu siedleckiego, która wspólnie z 53-latkiem dokonała włamania do apteki. Oboje zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Sąd Rejonowy w Garwolinie zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

reklama


KPP Garwolin/oprac. jd

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama