reklama

Aktualności

reklama
reklama

baner projekt 

pepperoni main 40

 

reklama

Pogoda w Garwolinie

Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

reklama

TOP


Dekorator kwadrat

Kultura

  reklama

  Sport

  reklama

  Opublikowano: 16 czerwiec 2014, 16:57
  dni garwolinakoncertymyslovitzplastic
  Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

  Wielkie święto miasta i powiatu jak zawsze zakończyło się koncertowo. Już od wczesnego popołudnia ze sceny garwolińskiego amfiteatru płynęła muzyka. Na początek orkiestra dęta OSP w Garwolinie, później zespół Alien, Plastic, Martina Collins oraz wisienka na torcie ? Myslovitz.

  Niedzielne popołudnie podczas Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego tradycyjnie upłynęło w różnych rytmach. Muzyczną podróż rozpoczęła orkiestra dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie. Przypomniała ona stare przeboje muzyki rozrywkowej, a także pokusiła się o najnowsze hity. Prawdziwym zaskoczeniem była ?Bałkanica? zagrana jako bis. Później na scenę wkroczył doskonale wszystkim znany zespół Alien. Grupa obchodzi w tym roku nie byle jaki jubileusz, bo to aż 30 lat istnienia.

  Po występie lokalnego bandu przyszedł czas na zespół Plastic prezentujący bardzo nowoczesne brzmienie. Łączy on różne style i gatunki, wyzwalając wśród publiczności niezliczone ilości pozytywnej energii. Była też Martina Collins ? uczestniczka ogólnopolskiego programu rozrywkowego Must Be The Music. Udowodniła wczoraj, że doskonale czuje się zarówno w spokojniejszej muzyce, jak i mocnych rockowych brzmieniach. Na scenie amfiteatru po raz pierwszy zaśpiewa dwie piosenki z własnego repertuaru napisane przez Aurelię Luśnię i Pawła Stankiewicza.

  Około godziny 21.30 rozpoczął się koncert gwiazdy wieczoru ? zespołu Myslovitz. Grupa z nowym wokalistą zagrała zarówno utwory z nowego repertuaru jak i ze starego. Piosenki ?Dla Ciebie? czy ?Sprzedawcy marzeń? zostały odśpiewane w całości przez publiczność.

  Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego tradycyjnie zostały zakończone pokazem sztucznych ogni.

  Maria Mazurek

  fot. jd

   

  Dodaj komentarz

  Dodaj komentarz