reklama

Aktualności

reklama
reklama

baner projekt 

pepperoni main 40

 

reklama

Pogoda w Garwolinie

Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

reklama

TOP


Dekorator kwadrat

Kultura

  reklama

  Sport

  reklama

  Opublikowano: 15 czerwiec 2012, 21:23
  dni garwolinaszkoła muzyczna
  Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

  - Żeby zobaczyć gwiazdy nie trzeba wyjeżdżać z Garwolina ? podsumował koncert uczniów klasy wokalnej Radosław Mitura, dyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia. Po raz pierwszy młodym wokalistkom i wokalistom towarzyszył zespół.

  Aranżacje Pawła Stankiewicza i Piotra Banaszka nadały dzisiejszemu koncertowi jeszcze bardziej wyjątkowy charakter. ? Tak jak w poprzednich latach koncert podopiecznych Aurelii Luśni wpisuje się w największą imprezę Garwolina w roku ? podkreślał Radosław Mitura.

  Publiczność Domu Kultury wysłuchała 21 wykonań piosenek m.in. musicalowych, bajkowych czy rockowych. ? W wielu przypadkach uczniowie wybierali sobie sami utwory. Wtedy wychodzi to 10 razy lepiej ? podkreślała Aurelia Luśnia. Koncert był wyjątkowy także dla tego, że po raz pierwszy w historii jeden z utworów był autorską piosenką. Wyjątkową zdolną wokalistką, kompozytorką i autorką tekstu jest Eliza Michalczyk, która zaśpiewała ?Cuda się zdarzają?.

  W wielu przypadkach uczniowie wybierali sobie sami utwory. Wtedy wychodzi to 10 razy lepiej [Aurelia Luśnia]

  O aktorskie przygotowanie młodych talentów, do koncertu podsumowującego rok szkolny 2011/2012, zadbała znana aktorka Hanna Piaseczna. Na scenie na żywo wystąpił zespół pod kierunkiem gitarzysty Pawła Stankiewicza. Na klawiszach zagrał Piotr Banaszek, na basie Maciej Szczyciński, a na perkusji Paweł Maruszak.

  Gromkie brawa po zakończeniu koncertu dowodziły temu, że się podobało. - Żeby zobaczyć gwiazdy nie trzeba wyjeżdżać z Garwolina ? podsumował koncert uczniów klasy wokalnej Radosław Mitura. Aurelia Luśnia dodała, że za rok być może wokalistki wystąpią w autorskim musicalu.

  łk

   

  Dodaj komentarz

  Dodaj komentarz