reklama

Aktualności

reklama
reklama

baner projekt 

pepperoni main 40

 

reklama

Pogoda w Garwolinie

Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

reklama

TOP


Dekorator kwadrat

Kultura

  reklama

  Sport

  reklama

  Opublikowano: 14 czerwiec 2012, 13:00
  Dni Garwolina
  Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

  Na cztery spotkania z muzyką w różnych odsłonach, podczas Dni Garwolina i Dni Powiatu Garwolińskiego zapraszają uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie. ? To alternatywa dla głośnych występów na Zarzeczu ? mówi dyrektor Radosław Mitura.

  Pierwszy z czterech koncertów już dzisiaj. O godz. 18 w Centrum Sportu i Kultury na scenie zobaczymy uczniów i pedagogów garwolińskiej szkoły muzycznej. Solowe występy uczniów zabiorą widzów w podróż po świecie muzyki klasycznej. Zaprezentuje się także szkolny chór.

   

  Jutrzejszy koncert podopiecznych Aurelii Luśni będzie utrzymany w innym tonie. Młode wokalistki zaśpiewają u boku zespołu pod kierunkiem Pawła Stankiewicza. ? Będzie można posłuchać utworów muzyki rozrywkowej ? mówi Radosław Mitura, dyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie.

   

  Na kolejne występy trzeba będzie poczekać do niedzieli. O godz. 17 w solowym recitalu zaprezentuje się Aleksandra Paczek. ? Zwyciężczyni Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej wystąpi z poetycko-aktorskim programem. Będzie czego posłuchać ? poleca dyrektor Mitura.

  Godzinę później autorski program w kawiarni "Moja Muzyka" zagra Andrzej Olewiński, nauczyciel garwolińskiej szkoły. Wielokrotny laureat krajowych i zagranicznych konkursów gitarowych od niedawna jest gitarzystą Katarzyny Kowalskiej.

  Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny. ? To alternatywa dla głośnych występów na Zarzeczu. Myślę, że w tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, znajdą się osoby, które cenią muzykę w naszym wykonaniu ? zaznacza Radosław Mitura.

  łk


  Czwartek, 14 czerwca
  18.00 ? koncert uczniów i pedagogów Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie ? Dom Kultury
  Piątek, 15 czerwca
  19.00 ? koncert klasy śpiewu rozrywkowego Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie ? Dom Kultury
  Niedziela, 16 czerwca
  17.00 - recital solowy Aleksandry Paczek ? Dom Kultury
  18.00 ? koncert gitarowy w wykonaniu Andrzeja Olewińskiego ? Dom Kultury, kawiarnia "Moja Muzyka"

  Dodaj komentarz

  Dodaj komentarz