reklama

Aktualności

reklama
reklama

baner projekt 

pepperoni main 40

 

reklama

Pogoda w Garwolinie

Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

reklama

TOP


Dekorator kwadrat

Kultura

  reklama

  Sport

  reklama

  Opublikowano: 19 czerwiec 2018, 12:26
  dni Garwolina
  Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

  Zanim na scenę wyszła gwiazda wieczoru ? zespół Feel, dla garwolińskiej publiczności wystąpili lokalni artyści i goście z Krakowa. Podczas niedzielnego pikniku z okazji Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego nie mogło zabraknąć także pokazów tanecznych, które jak co roku cieszyły się ogromną popularnością.

  Blok popołudniowych koncertów na scenie amfiteatru otworzyła Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie. To już tradycja, że w Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego zespół przed południem prowadzi korowód ulicami miasta, a później występuje w nieco inny repertuarze. Nie inaczej było w tym roku. Podczas koncertu można było usłyszeć między innymi polskie utwory muzyki rozrywkowej i zagraniczne przeboje.

  Po orkiestrze na scenie pojawiły się wokalistki z garwolińskiej szkoły wokalno-aktorskiej Best Vocal Studio. W koncercie pt. ?Osiecka w pociągu? młode i utalentowane artystki pokazały nie tylko swoje możliwości wokalne, ale także aktorskie. A publiczność wysłuchała znanych i nieco mniej popularnych utworów autorstwa Agnieszki Osieckiej.

  Nie lada gratką dla miłośników dobrych dźwięków okazali się goście z Krakowa. Kraków Street Band już pierwszymi taktami zyskali sympatię garwolińskiej publiczności. Urzekający pozytywną energią band spodobał się nie tylko fanom bluesa. Panowie z Kraków Street Band nagrali w 2014 swoją debiutancką płytę i dostali się do finału programu Must Be The Music. W corocznej ankiecie czasopisma ?Twój Blues? zespół uzyskał kolejno tytuły ?Odkrycie Roku 2014? i ?Zespół Roku 2015?. Kilka dni temu miała miejsce krakowska premiera ich najnowszego albumu.

  Jak co roku nie mogło zabraknąć także tańca. Efekty swojej rocznej pracy zaprezentowały wszystkie szkoły taneczne działające w Garwolinie ? szkoła baletowa Dance Now, Street Dance Studio i Studio Ruchu Kordaszewscy.

  Gwiazdą tegorocznych Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego był zespół Feel ? zobacz relację z koncertu

  jd

  fot. jd/CSiK

  Dodaj komentarz

  Dodaj komentarz