reklama

baner projekt 

Kibice Wilgi łączcie się

Opublikowano: 07 wrzesień 2012, 10:14 Kategoria 90 lat GKS Wilgi Garwolin
90 lat GKS
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Niedziela w Garwolinie będzie wybitnie sportowa. 9 września Garwoliński Klub Sportowy będzie świętował 90-lecie istnienia. W programie podniosły moment poświęcenia sztandaru i wspólny piknik na stadionie.

Punktualnie o godz. 10 w kolegiacie Przemienienia Pańskiego rozpocznie się uroczysta jubileuszowa msza święta. Kulminacyjnym jej momentem będzie poświęcenie sztandaru klubu, na który przez ostatnie tygodnie składali się sympatycy Wilgi. Około godz. 11:30 główna część obchodów rozpocznie się na miejskim stadionie. Wcześniej barwny sportowy korowód przejdzie ulicami Staszica i Sportową. Po przekazaniu sztandaru, przemówieniach gości, na wszystkich czeka niespodzianka. ? Przygotowujemy festyn dla całych rodzin, działaczy, kibiców i sympatyków klubu. Połączymy to z różnymi grami i zabawami ? mówi Waldemar Mrugała, prezes klubu.

W niedzielę zostaną wręczone także odznaki złote, srebrne i brązowe odznaki Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej zasłużonym osobom z Wilgi Garwolin.

reklama


Przez ponad miesiąc w naszym portalu mogliście przeczytać 10 tekstów o sekcjach GKS, które istniały na przestrzeni lat. Za nadesłane wspomnienia dziękujemy Wojtkowi63. Poniżej przedstawiamy dodatkowe 2 galerie zdjęć.

Zobacz plakat zapraszający na obchody 90-lecia

łk

Zdjęcia Anny Winek (akrobatyka)

Zdjęcia Romana Wachłaczenki (piłka nożna, piłka ręczna)


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz