reklama
reklama

Aktualności

reklama
reklama

baner projekt 

pepperoni main 40

 

reklama

Pogoda w Garwolinie

Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

reklama

TOP


Dekorator kwadrat

Kultura

  reklama

  Sport

  reklama

  Opublikowano: 01 marzec 2021, 11:30
  kronikapolicja
  Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

  Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji od 22 do 28 lutego.

  Pościg za bmw

  28 lutego w Samogoszczy (godz. 01:54) policjanci, chcąc zatrzymać do kontroli drogowej pojazd w związku z popełnionym wykroczeniem, dali znak za pomocą latarki z tarczą koloru czerwonego kierującemu pojazdem BMW, który poruszał sie autem z niesprawnym światłem mijania. Kierujący nie zareagował i nie zatrzymał się. Pomimo podjętego pościgu z użyciem sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierujący oddalił sie w kierunku Warszawy. Ustalaniem kierującego zajmują się policjanci z posterunku w Maciejowicach.

  Oszukane w internecie

  Samorządki. W ubiegłym tygodniu do KPP Garwolin zgłosiła się kobieta, która zawiadomiła, że  w dniu 14.02.2021 za pośrednictwem sklepu internetowego zamówiła rowerek treningowy. Dzień później przelała kwotę 257 złotych na rachunek bankowy sprzedawcy. Zgłaszająca nie otrzymała zakupionego towaru, ani zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

  Celejów. 24 lutego do KPP Garwolin zgłosiła się kobieta, która podała, że podczas transakcji kupna sprzedaży na portalu ogłoszeniowym, kliknęła w link otrzymany od nieustalonej osoby i podała dane logowania do swojego rachunku bankowego. Następnie nieznana osoba bez jej wiedzy i zgody zalogowała się na rachunek i wykonała przelew na kwotę 590 złotych. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

  Po pijaku w Łaskarzewie

  Łaskarzew, ul. Wolska. 23 lutego. Policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który po drodze publicznej kierował samochodem Citroen C5 będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało zawartość 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi posterunek w Łaskarzewie

  Z promilami w budynek

  Iwowe. 28 lutego. 27-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierując motocyklem Cross Yamacha stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ścianę budynku. Jak się okazało, znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Garwolin

  Wyprzedzał na podwójnej ciągłej

  Słup Pierwszy. 26 lutego. 26-latek z powiatu garwolińskiego kierujący pojazdem renault w trakcie wyprzedzania innego pojazdu na łuku drogi z podwójną linią ciągłą, zjechał na przeciwległy pas doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem toyota. Kierujący toyotą został z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. Wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia zajmują się policjanci z komendy w Garwolinie.

  W minionym tygodniu policjanci przeprowadzili 236 interwencji, byli wzywani do 11 kolizji drogowych.

  KPP Garwolin, opr. red.

  Dodaj komentarz

  Dodaj komentarz