Kandydat nr 4

Jakub Sokołowski (siatkówka). Trener SPS-u 4 CV Garwolin, występującego w III lidze siatkarzy. W ubiegłym sezonie zespół dowodzony przez Jakuba Sokołowskiego był bliski awansu do baraży o II ligę. W tegorocznych rozgrywkach SPS plasuje się w górnej części tabeli. Jakub Sokołowski z powodzeniem pracuje także z kadetami GTS-u Wilgi Garwolin.

SMS o treści trener.4 na numer 73601 (Koszt 3,69 zł z VAT za SMS)

Kandydat nr 1

Łukasz Świesiulski (lekkoatletyka, GKS Wilga Garwolin) - Urodzony w 1992 roku, lekkoatleta garwolińskiej Wilgi. Specjalizuje się w biegach długich. W sezonie 2014 reprezentując barwy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Garwolinie, odniósł zwycięstwo w kategorii M-20 w Pucharze Polski Straży Pożarnej oraz zdobył wicemistrzostwo Polski Straży Pożarnej. W bieżącym roku został powołany na zgrupowanie kadry Polski Służb Mundurowych.

SMS o treści sportowiec.1 na numer 73601 (Koszt 3,69 zł z VAT za SMS)

Kandydat nr 2

Sławomir Miernicki (lekkoatletyka). Nauczyciel wychowania fizycznego w ZSP 1 w Garwolinie. Kulomioci trenowani przez Sławomira Miernickiego mają za sobą znakomity sezon.  Najlepszym tego dowodem są medale mistrzostw Polski oraz występ Jana Parola na mistrzostwach świata juniorów. Dziewczęta z ZSP 1, których jest opiekunem zajęły 9 miejsce w finale Ogólnopolskiej Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej.

SMS o treści trener.2 na numer 73601 (Koszt 3,69 zł z VAT za SMS)

Marek Krawczyk -trener IV-ligowej Wilgi Garwolin. W ubiegłym sezonie garwoliński zespół pod wodzą Marka Krawczyka zdołał utrzymać się w IV lidze. Na uwagę zasługuje również bardzo dobra postawa GKS-u w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski, w którym przegrał dopiero w finale. Po rundzie jesiennej tegorocznego sezonu, podopieczni Marka Krawczyka zajmują czternaste miejsce w tabeli IV ligi.

SMS o treści trener.1 na numer 73601 (Koszt 3,69 zł z VAT za SMS)

Kandydat nr 3

Jerzy Rybicki (badminton). Trener MKS-u Garwolin. Od lat pracuje nad szkoleniem dzieci i młodzieży. Najmłodsi badmintoniści osiągają coraz lepsze rezultaty w turniejach rozgrywanych w województwie mazowieckim, a także poza nim. Z niemal każdego turnieju wychowankowie MKS-u powracają z medalami, co jest efektem ciężkiej pracy wykonywanej na treningach.

SMS o treści trener.3 na numer 73601 (Koszt 3,69 zł z VAT za SMS)