Opublikowano: 08 listopad 2011, 08:15
    piłka nożnazryw sobolewsęp żelechóworzeł uninwilga miastków

Zawodnicy siedleckiej Ligi Okręgowej zakończyli rundę jesienną. Z drużyn powiatu garwolińskiego najlepiej poradził sobie Zryw Sobolew, który w ostatnim meczu zremisował z Orłem Unin. Z zerowym dorobkiem punktowym ze spotkań wyjazdowych wrócili gracze Sępa Żelechów i Wilgi Miastków.

W derbach powiatu do przerwy Zryw prowadził z Orłem 1:0. Bramkę zdobył najskuteczniejszy zawodnik sobolewian Michał Wiśnioch. Po przerwie dwie bramki strzelił Orzeł. ? To my tym razem graliśmy z wiatrem. Na 1:1 z karnego trafił Czarek Jóźwicki. Później na 2:1 uderzyłem z rzutu wolnego. Skutecznie ? relacjonuje Cezary Wągrodzki, trener Orła. Bramkę ze stałego fragmentu gry strzelił Tomasz Marcińczak, ustalając wynik spotkania.

Orzeł z 22 punktami zakończył rundę na 8. pozycji. ? Chciałbym, żeby było to miejsce 5-6. W lidze jest kilka mocnych zespołów, ale z większością mamy szansę ? przyznaje szkoleniowiec beniaminka. Zryw Sobolew z 28 oczkami uplasował się na 4. miejscu, najwyższym z drużyn powiatu garwolińskiego.

Orzeł Unin ? Zryw Sobolew 2:2
    Bramki: Cezary Jóźwicki, Cezary Wągrodzki - Michał Wiśnioch, Tomasz Marcińczak
    Orzeł: Paśnik, M. Mikulski, Kościesza, A. Brych, Gazda, Duchna, P. brych, Wągrodzki (P. Mikulski), Ł. Ziółek, Jóźwicki, Krzyśpiak.
    Zryw: Kępka, B. Zackiewicz, Kazimierak, T. Zackiewicz, Tywanek, Marcińczak, Wasiulewski, Więckowski, Kwaśniak, Górski, Wiśnioch.

Wysoką porażkę na koniec jesiennych rozgrywek zaliczył Sęp Żelechów. Po pierwszej połowie podopieczni Roberta Barańskiego przegrywali z Victorią Kałuszyn 0:3. Ostatecznie Sęp uległ 1:7. Żelechowianie z 12 punktami są na 14. miejscu w stawce 16 drużyn.

Victoria Kałuszyn ? Sęp Żelechów 7:1

O krok od sprawienia niespodzianki była Wilga Miastków. Zawodnicy Pawła Kowalskiego na mecz z liderem pojechali bez rezerwowych. W pierwszej połowie Michał Biedrzycki trafił z rzutu karnego. Ten sam zawodnik mógł strzelić na 2:0, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Czarnych Węgrów.

Gospodarze straty zniwelowali niedługo po wznowieniu gry i to z nawiązką. Po stracie bramki na 1:2 Wilga stwarzała kolejne sytuację, które nie przyniosły trafienia. Wilga Miastków rundę zakończyła na 10. miejscu, mając na koncie 16 punktów.

Czarni Węgrów ? Wilga Miastków 2:1
    Bramka dla Wilgi: Michał Biedrzycki
    Wilga: Czarny, Latuszek, Zając, Szczygielski, M. Biedrzycki, Ł. Biedrzycki, Bogusz, Wielgosz, Kondej, Cichecki, Baran.