Opublikowano: 29 wrzesień 2011, 10:11
    piłka nożnawilga miastkówzryw soboleworzeł uninsęp żelechów

Tylko Wilga Miastków zdobyła komplet punktów w 8. kolejce siedleckiej Ligi Okręgowej, rozgrywanej w środę. Za niespodziewaną należy uznać porażkę Zrywu z Koroną. Orzeł Unin z Siedlec wraca z punktem. Sęp Żelechów bez punktu.

Od początku spotkania w Miatkowie gospodarze stwarzali wiele okazji strzeleckich. Po raz pierwszy akcja zakończyła się skutecznie w 23. minucie Piotr Domański wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Cztery minuty później bramkarz Ostrówka zagrał ręką poza polem karnym za co otrzymał czerwoną kartkę. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Paweł Cichecki.

W drugiej połowie gospodarze panowali na boisku, czego efektem były jeszcze trzy bramki ? wszystkie strzelone przez Piotra Domańskiego. Po stronie Wilgi trafień mogło być zdecydowanie więcej, gdyby miejscowi wykazywali się lepsza skutecznością.

Wilga Miastków - LSK Ostrówek 5:2
    Bramki dla Wilgi: Piotr Domański 4, Paweł Cichecki
    Wilga: Czarny, Szczygielski, Zając, Mucha, M. Biedrzycki, Bogusz, Kondej, Wielgosz (Kajfasz), Baran (Mikulski), Cichecki, Brych(Domański).

Niespodzianką zakończył się mecz w Olszycu. Ostatnia w tabeli Korona pokonała aspirujący do awansu Zryw Sobolew 4:3. Na listę strzelców wśród gości, drugi mecz z rzędu wpisali się Marek Górski i Michał Wiśnioch.

Korona Olszyc ? Zryw Sobolew 4:3
    Bramki dla Zrywu: Marek Górski, Michał Wiśnioch 2
    Zryw: B. Zackiewicz, Wasiulewski, T. Zackiewicz, Kwaśniak, Baran(Michalec), Tywanek, Kazimierak, Marcińczak, Górski, Wiśnioch.

Dobrej passy po wygranej z Koroną Olszyc nie udało się podtrzymać zawodnikom Sępa Żelechów. Podopieczni Roberta Barańskiego przegrali z Tygrysem 1:4. Honorową bramkę strzelił z rzutu karnego Michał Skwarek.

Tygrys Huta Mińska- Sęp Żelechów 4:1
    Bramka dla Sępa: Michał Skwarek
    Sęp: Flisek, Łukasiak (K.Swarek, Kiliszek), Jaśkiewicz (Kaczmarczyk), Stoń, M.Skwarek, Cieśla, Cegiełka, Deja (Szulc), Buhowicz, Mazurek, Goliszewski.

W dziesiątkę mecz w Siedlcach kończył Orzeł Unin. W 70. minucie, za obraźliwe słowa w kierunku przeciwnika, z boiska wyleciał Tomasz Gazda. W tym momencie Orzeł prowadził1:0. ? W 40. minucie Piotr Brych zagrał do Łukasza Ziółka, a ten wrzucił do Czarka Jóźwickiego, który płaskim strzałem zdobył bramkę ? relacjonuje Cezary Wągrodzki, trener Orła. Gospodarze wyrównali pięć minut po czerwonej kartce dla gości.

Pogoń II Siedlce ? Orzeł Unin 1:1
    Bramka dla Orła: Cezary Jóźwicki
    Orzeł: Paśnik, Mikulski (Gazda), Szczepański, A. Brych, Kościesza (Wągrodzki), Ł. Ziółek (Pałyska), P. Brych (Przybysz), Piesio, P. Ziółek, Duchna, Jóźwicki.