Opublikowano: 27 wrzesień 2011, 10:08
    piłka nożnahutnik huta czechywisła maciejowiceks puznówkaburza pilawa

Aż 14 bramek strzelili zawodnicy Hutnika Huty Czechy drużynie Poloneza Mordy. Wciąż skutecznością może pochwalić się 64-letni Bogdan Głąbicki. Porażki w warszawskiej A-Klasie zanotowały zespoły Wisły Maciejowice i KS Puznówki 96.

Wyniki 14:0 mówi sam za siebie. Zawodnicy Poloneza zostali rozjechani przez Hutników. W obu połowach padało po siedem bramek. ? Goście nie zagrozili naszej bramce. Wynik mógł być nawet wyższy ? przyznał Tomasz Barej, trener Hutnika. Na listę strzelców wpisał się Bogdan Głąbicki. 64-latek wciąż utrzymuje formę. W weekend nie wykorzystał wprawdzie rzutu karnego, ale po chwili zaliczył trzecie trafienie w sezonie.

Hutnik Huta Czechy ? Polonez Mordy 14:0
    Bramki: Rafał Głąbicki 3, Filip Gawinek 2, Paweł Wilczek 3, Bogdan Głąbicki, Piotr Kardyka, Zbigniew Zalewski, Damian Mucha, Łukasz Kowalski
    Hutnik: P. Kardyka, Jeleń, Sabała, Ściborowski (Teperek), Trzciński, Gawinek, R. Głąbicki, Z. Zalewski, Wardak (Mucha) - Wilczek (B. Głąbicki), Ł. Zalewski (Kowalski).

Wyniki i tabela siedleckiej A-Klasy

Piłkarski charakter w meczu z Advitem Wiązowna pokazali zawodnicy Wisły Maciejowice. Goście z powiatu garwolińskiego po czterech minutach przegrywali 0:2. Nie podłamało to jednak Kosynierów. W 24. minucie kontaktowego gola strzelił Paweł Krogulec. Napastnik mógł jeszcze przed przerwą wyrównać. Zabrakło szczęścia.

Początek drugiej połowy należał do Wisły. Zawodnicy z Maciejowic mimo przewagi stracili trzecią bramkę. W 58. minucie zamieszanie w polu karnym wykorzystał gracz Advitu. Po kolejnych trzech minutach przewaga gospodarzy ponownie zmalała do jednego trafienia. Na listę strzelców wpisał się ponownie Krogulec. Do końcowego gwizdka Wiślacy próbowali zdobyć wyrównanie.

Advit Wiązowna ? Wisła Maciejowice 3:2
    Bramki dla Wisły: Paweł Krogulec 2
    Wisła: Pracz, Krupa, M. Majsterek (R. Sitnik), G. Sitnik, Cyrta, Goliszewski, Jóźwik (Jaworski), Wit, Opiekulski, Włodarczyk, Krogulec.

Po awansie do A-Klasy nie wiedzie się klubowi z Puznówki. W weekend podopieczni Roberta Rokickiego przegrali z Sokołem w Celestynowie 1:7.

Sokół Celestynów ? KS Puznówka 96 7:1

Nie odbył się sobotni mecz Gromu Lipowo z Burzą Pilawa. Na wniosek gospodarzy, którzy mecze rozgrywają w Miętnem, spotkanie odbędzie się 5 października o godz. 16.